Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Apartament M7

Lokalizacja:

Mrągowo, ul. Mrągowiusza 2

Metraż apartamentu:

71.23m2

Liczba pokoi:

4

Piętro:

3

Status:

wolne

Nr.
Pomieszczenie
Metraż (m2)
1.
Salon z aneksem
19.97
2.
Pokój
8.76
3.
Pokój
14.55
4.
Pokój
10.3
5.
Łazienka
5.45
6.
Korytarz
12.2
7.
Balkon
7.02
8.
Taras
33.63

Suma:71.23m2

Pobierz ofertę

Opis inwestycji

Apartament mieści się w kameralnym 20- rodzinnym budynku na działce ogrodzonej i zabezpieczonej szlabanem. Budynek został wyposażony w windę oraz garaż podziemny. Nieruchomość znajduje się w centrum Mrągowa
przy ul. Mrongowiusza 2, tuż nad jeziorem Czos.

Podstawowe informacje :

  • Lokalizacja : Mrągowo, ul. Mrągowiusza 2
  • Apartament 71,23 m2 posiadający balkon oraz przestronny taras
  • lokal sprzedawany na rynku wtórnym
  • lokal wykończony i wyposażony
  • miejsce w garażu podziemnym 45 000 zł netto
  • komórka lokatorska 7 m2
  • podana w ogłoszeniu cena lokalu jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT w wysokości 8%

Zapraszamy na prezentację oraz do obejrzenia apartamentu na żywo

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Marshall Real Estate Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Lokalizacja

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami