Cyrhla Villas - Zakopane

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertęUrokliwa osada z góralską duszą

budynek
12 apartamentów
o powierzchni 110 m2
koniec-budowy copy
Apartamenty wykończone
pod klucz w góralskim stylu
payment
Model biznesowy: kup i zarabiaj
z opcją pobytu właścicielskiego
rozklad
40 metrowe tarasy
z gorącą banią
dla-klienta
8% VAT, ustawa deweloperska,
pełna własność
parking-naziemny
Miejsce postojowe
20 000 zł netto

Cyrhla Villas to przepięknie położona osada domów, którą tworzy 12 w pełni wyposażonych apartamentów. Każdy z lokali o powierzchni 110 m2 posiada
ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią.

Butikowa osada budowana jest w technologii murowanej, wg koncepcji
uznanego biura architektonicznego Modelina z zachowaniem więzi
z tradycyjną architekturą Podhala. Powstaje w najwyżej położonej dzielnicy
Zakopanego pozbawionej smogu i tłumów turystów. Atutem miejsca jest
możliwość poruszania się bez konieczności używania samochodu oraz
bliskość stacji narciarskich i Term w Bukowinie.

Propozycja obejmuje zakup apartamentu z przepięknym  widokiem
na Tatry. Osada domków stanie w cichej, uroczej dolince  sąsiadującej
ze starym świerkowym lasem i potokiem. Gościom oferujemy komfortowe
warunki oraz pomagamy spędzać aktywnie czas.

start-budowy
Start budowy
4Q 2021
arrow
arrow-down
money
Obecna wpłata
na poziomie 75%
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy 1Q 2023

Naturalne piękno Toporowej Cyrhli

Termy w Bukowinie - 15 minut
park
Tatrzański Park Narodowy -
19 minut pieszo
biegowki
3 wyciągi narciarskie w pobliżu (Nosal, Harenda, Ufo)
narty
Wielka Krokiew - 12 minut
Krupówki - 15 minut

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie – w najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego ale z dala od zgiełku Krupówek. Toporowa Cyrhla jest spokojna, położona na skraju lasów – dzięki temu chcąc wyjść w góry nie musimy jechać samochodem. To unikalna przewaga kiedy w Zakopanym pojawiają się korki.

Dawniej Cyrhla była niewielkim osiedlem z pastwiskami i łąkami, na których wiosną obficie kwitły krokusy. Pierwszy człon nazwy osiedla pochodzi od nazwiska dawnych właścicieli tego miejsca: Toporów, natomiast Cyrhla wywodzi się od popularnej na terenie Karpat żarowej metody pozyskiwania polan leśnych, zwaną cyrhleniem

Budowa trwa!

stan zaawansowania:
Zobacz zdjęcia z budowy
oraz bliskie otoczenie

Z dbałością o detale

Każdy Właściciel wybierze wystrój spośród 3 zaprojektowanych stylów wykończenia wnętrz (Premium Górski, Pastele Premium i Kolory Ziemi). W cenie gwarantujemy przepiękne, nowoczesne i rzeźbione w motywy góralskie meble. Apartamenty będą wykończone dokładnie według zaprezentowanych wizualizacji.


Prawdziwy komfort
oznacza, że nasi Goście nie będą niczego musieli zabierać. Apartamenty będą wyposażone właśnie zgodnie z tą myślą. W cenie oferujemy średnich rozmiarów lodówkę, zmywarkę, okap, płytę indukcyjną, ekspres kawowy, czajnik, kompletne wyposażenie kuchni (garnki, sztućce na 12 osób, zastawę na 12 osób); pralkę, ręczniki, 2 zestawy pościeli i wiele wiele innych. Dodatkowo na wyposażeniu Osady będą podgrzewacze do butelek, łóżeczka, przewijaki, krzesełka, sanki, nosidełka w góry dla dzieci etc

Model biznesowy

Czy to się opłaca ?
W górach sezon trwa 7 miesięcy. Kupując nasze apartamenty zarabiasz podwójnie. Po pierwsze - nabywając je dziś masz prawie pewność, że ich wartość znacznie wzrośnie (ziemi budowlanej w Tatrach brakuje, ceny apartamentów osiągają już dziś poziom 25-35.000 za m2). Po drugie - Zakopane jest wyjątkowym miejscem na turystycznej mapie Polski z ponad 70% obłożeniem w trakcie roku (poza Covid’em do Zakopanego przyjeżdża mnóstwo mieszkańców Rosji i krajów arabskich).
Model bezobsługowy
Obejmując własność apartamentu w naszej Osadzie nie musisz się martwić ani o sprawy administracyjne (w Twoim imieniu regulujemy koszty mediów, podatków, ubezpieczeń) ani o sprawy promocji i obsługi najmu. W cenie otrzymujesz w pełni w wyposażony i umeblowany apartament, a my zajmujemy się konserwacją, remontami i drobnymi naprawami. Po naszej stronie jest również pielęgnacja części zielonych i sprzątanie.
Zasady zarządzania wynajmem
Kupując apartament nabywasz prawo do lokalu z wydzieloną Księgą Wieczystą oraz udziałem w gruncie (część terenu zielonego oraz części wspólnych). Równocześnie podpisujesz umowę na obsługę z nami jako Operatorem. W umowie przekazujesz nam na 10 lat prawo obsługi apartamentu na określonych zasadach.
Koszty promocji
Promocję nieruchomości rozpoczniemy na 3 miesiące przed oddaniem do użytku. W kosztach uwzględniamy prowadzenie strony www z systemem rezerwacyjnym, prowadzenie FB oraz ekspozycję na portalach boooking.com, hotels.com, airnb czy tripadvisor. Bardzo ważni będą dla nas Klienci zagraniczni dlatego planujemy obecność w zagranicznych przewodnikach i portalach tematycznych.
Jakie koszty pokrywasz?
Czynsz (12 zł za m2_koszty obsługi części wspólnych), koszty mediów wg liczników, opłatę dla Operatora (20%), koszty promocji (15%), raz w roku fundusz remontowy..
Czy masz prawo do pobytu Właścicielskiego?
Zgodnie z umową dysponujesz 2 tygodniami pobytu właścicielskiego poza sezonem. Przyjeżdżając pokrywasz wyłącznie koszty sprzątania i wymiany pościeli w wysokości 150 PLN.
Poprzedni
Następny

Obłożenie
w skali roku

Prognozowany zysk
roczny na czysto

Wzrost wartości
w ciągu 5 lat

60 - 70%
7 - 11%
25%

Dlaczego warto?

Fotowoltaika,
pompy ciepła
parking-podziemny
Stacja ładowania samochodów elektrycznych
prestiz
Usługa concierge dla właścicieli oraz ich gości
Rowerownia,
narciarnia
natura
Las, potok,
piękne widoki
gov
Sauna, wiaty piknikowe,
plac zabaw
rozklad
40 metrowe
widokowe tarasy
spa
Gorąca bania na tarasie
każdego z apartamentów

Galeria

„Uprzejmie informujemy, że prezentowane wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.”

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate