Dla klienta

Oferta

Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu w miejscowości turystycznej czy apartamentu w centrum miasta. Ofertujemy nieruchomości inwestycyjne i mieszkaniowe w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w kraju.

Finansowanie

Klientom kupującym nieruchomość z Marshall Real Estate, dajemy możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego i dedykowanego do współpracy Eksperta Finansowego, który porówna oferty finansowania aż kilkunastu banków, a także pomoże przejść przez wszystkie formalności kredytowe. Nasi Eksperci pomogą w uzyskaniu finansowania zarówno na lokale mieszkalne, jak i lokale usługowe.

Zarządzanie apartamentami

Oferujemy możliwość powierzenia swojego apartamentu w ręce profesjonalistów odpowiedzialnych za maksymalizację zysków pochodzących z najmu. Nasz Partner, towarzyszy na każdym etapie procesu przygotowującego do wynajmu nieruchomości rozpoczynając od aranżacji wnętrz przez prace budowlane czy remontowe, wykończenie i wyposażenie aż po zarządzanie nieruchomością.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate