Finansowanie

&
Porównaj oferty kredytów z poleconym Ekspertem Finansowym!

Kupując nieruchomość z Marshall Real Estates, możesz skorzystać z pomocy doświadczonego i dedykowanego do współpracy z naszymi klientami Eksperta Finansowego, który porówna dla Ciebie oferty finansowania aż kilkunastu banków, a także pomoże przejść przez wszystkie formalności kredytowe. Nasi Eksperci pomogą w uzyskaniu finansowania zarówno na lokale mieszkalne, jak i lokale usługowe !

Dlaczego nasi Klienci korzystają ze wsparcia rekomendowanych Ekspertów Finansowych?
  • Wieloletnie doświadczenie – każdy z nich ma kilkanaście lat doświadczenia na rynku kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz firmowych;

  • Wszystko w jednym miejscu – reprezentują największą firmę pośrednictwa finansowego w Polsce, a w swoim portfolio mają oferty z kilkunastu banków. Dostęp do tak wielu ofert w jednym miejscu pozwala znaleźć tę najlepiej dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego Klienta.

  • Kompleksowa obsługa – rekomendowany przez nas Ekspert Finansowy sprawdza zdolność kredytową Klienta, pomaga w formalnościach, skompletowaniu potrzebnych dokumentów i przeprowadza przez cały proces kredytowy. Wszystko po to, żeby zaoszczędzić Klientowi czas i niepotrzebne nerwy.

  • Uczciwość i transparentność – współpracujący z nami Eksperci nie są powiązany z żadną instytucją bankową. Zawsze prezentują plusy i minusy wybranej przez Klienta oferty kredytowej. Rozmawiają też o ryzykach kredytu i pomaga się przed nimi zabezpieczyć.

  • Porównywanie ofert – jeśli Klient posiada już ofertę kredytu, może pokazać ją naszemu Ekspertowi i pozwolić mu poszukać lepszej opcji. Warto pamiętać, że oferty banków szybko się zmieniają i często pojawiają się nowe promocje.

  • Darmowe spotkanie – nasz Ekspert jest wynagradzany przez banki, i to one płacą wynagrodzenie za zamknięty kredyt. Nie oznacza to jednak, że kredyt będzie droższy niż w banku.
 

O szczegóły zapytaj Eksperta Marshall Real Estate – poprowadzi Cię on dalej i przedstawi kolejne kroki przybliżające Cię do uzyskania kredytu na wymarzoną nieruchomość.

Warto współpracować z najlepszym
medal1

nr 1 na rynku – w sprzedaży kredytów hipotecznych

lat20

lat doświadczenia – pomagamy klientom w realizacji ich planów i marzeń

skala

skala działania – w 2018 r. uruchomiliśmy w bankach 8,2 mld kredytów hipotecznych, 798 mln firmowych i 601 mln gotówkowych

0pln0

bez prowizji – Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty

25procent

zaufany ekspert – co 6 kredyt hipoteczny został zawarty z naszą pomocą

12bankow12

12 bannków – dopasujesz lepsze warunki kredytu

zegar

zaoszczędzony czas – porównujesz wiele ofert w jednym miejscu

Zostaniesz przekierowany do formularza na stronie naszego partnera – Expander