Zarabiaj na własnym apartamencie w luksusowym hotelu

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Unikalna inwestycja

Hotel Baltic Wave jest zlokalizowany 200 metrów od plaży w sercu uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu. Na 14 kondygnacjach znajdzie się między innymi 468 nowoczesnych apartamentów, basen na dachu z panoramą na Bałtyk, strefa VIP Spa & Wellness, strefa zabaw dla dzieci, kręgielnia i lokale gastronomiczne.
hotel
Budynek realizowany w najwyższym standardzie
Artboard
projekty
Apartamenty już od 29 m2 do 135 m2
cena
Cena apartamentu już od 379 000 PLN
tax
23% VAT z możliwością zwrotu
ksiega
Wpis do księgi wieczystej
money
Dwa modele biznesowe do wyboru
(z podziałem zysku lub z góry z ustaloną stopą zwrotu)

Zarządzanie przez profesjonalistów

operator
Doświadczony operator hotelowy

InterContinental Hotels Group jest jednym z najważniejszych graczy na światowym rynku hotelarskim, który posiada w portfolio ponad 5.900 hoteli zlokalizowanych w ponad 100 krajach.

Na mocy podpisanej umowy franczyzowej hotel Baltic Wave będzie funkcjonował pod prestiżową marką Crowne Plaza. Będzie to trzeci obiekt brandu w Polsce, ale jednocześnie pierwszy w naszym kraju hotel pod szyldem Crowne Plaza Resort będący połączeniem biznesowego DNA marki z udogodnieniami rodem z największych światowych kurortów.

Przykładowy rzut kondygnacji

start-budowy
Start budowy październik 2019
arrow
arrow-down
payment
Wpłaty od inwestorówzgodnie z harmonogramem budowy
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowany start obiektu 2Q 2022

Kołobrzeg zajmuje trzecią lokatę w Polsce pod względem liczby noclegów udzielonych w powiatach zaraz po Warszawie i Krakowie (Raport “Turystyka 2018 r.” GUS). Kołobrzeg to też uzdrowisko ze źródłami wody mineralnej, solanki oraz borowiny. 

Kołobrzeg to też liczne atrakcje kulturalne i sportowe przez cały rok – liczne koncerty, festiwale o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

Luksusowe udogodnienia Baltic Wave Hotel takie jak kompleks basenowy w tym basen ze szklanym dachem, VIP strefy SPA & Wellnes, bar i kawiarnia widokowa a także imponujące centrum konferencyjno-biznesowe zapewni obłożenie pokoi hotelowych przez cały rok.

Atrakcyjna inwestycja

Elastyczny model biznesowy z możliwością wyboru stałego lub zmiennego czynszu z wynajmu lokalu. Dostęp do wszystkich udogodnień hotelu dla właścicieli apartamentów a także ich rodzin i przyjaciół.
pobyt
Długie pobyty właścicielskie nawet do 30 dni
projekt
Nowoczesny projekt z wyjątkową infrastrukturą
ico3
Bezobsługowa inwestycja
prestiz
Udogodnienia premium
kurort
Plaża miejska 200 metrów od inwestycji
stars
Najwyższy standard obsługi hotelowej
basen
Basen infinity na 9 piętrze
spa
Strefa VIP Spa & Wellnes z widokiem na morze
umowa
20 letnia umowa z operatorem

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).