Kup apartament nad jeziorem w Mikołajkach

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Twój apartament w sercu Mazur ​

budynek
Kameralny projekt mieszkaniowy
38 apartamentów od 31 m2 do 78 m2 nad samym jeziorem Mikołajskim
cena
Atrakcyjna cena
Cena apartamentu już od 412 028 PLN
plaza
Zawsze wspaniały widok
Bezpośrednio na jezioro lub park z oczkiem wodnym
ksiega
Zabezpieczenie w postaci aktu notarialnego
gov
Realizacja zgodnie z ustawą deweloperską
tax
VAT 8%

Lake Park Residence to prestiżowy oraz kameralny apartamentowiec o wysokim standardzie usytuowany w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji na turystycznej mapie Mikołajek Został stworzony z myślą o tych, którzy szukają miejsca, które stanie się ich drugim domem Otoczenie parków, lasów oraz szlaku Wielkich Jezior Mazurskich gwarantuje ciszę oraz komfortowe warunki do odpoczynku.

Wyjątkowe położenie Lake Park Residence to pewnością jeden z największych atutów inwestycji Apartamentowiec jest usytułowany nad jeziorem Mikołajskim, zaledwie 30 m od brzegu, przy porcie jachtowym Cicha Zatoka.

Osoby ceniące aktywności na świeżym powietrzu z pewnością zauroczą krajobrazy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, Puszcza Pilska oraz liczne parki i rezerwaty przyrody, które pozwalają na relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Plaża miejska znajdująca się tylko 200 m od inwestycji, miejski rynek w odległości 600 m, aqua park czy stok narciarski gwarantują dostęp do miejskiej infrastruktury.

start-budowy
Start budowy maj 2020
arrow
arrow-down
tech
Budowa z wykorzystaniem nowoczesnej technologii
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy 1Q 2022

Postęp prac

na budowie
Zdjęcia z placu budowy

Przykładowe apartamenty

Świetna lokalizacja nad jeziorem Mikołajskim

Dlaczego warto?

Lake Partk Residence zlokalizowany jest przy promenadzie prowadzącej do Dzikiej Plaży, po drugiej stronie znajduje Wioska Żeglarska będąca integralną częścią Portu Mikołajki. A wszystko to w miejscu zwanym mazurską Wenecją - Mikołajkach
pobyt
Pobyt właścicielski bez ograniczeń
prestiz
Prestiżowy i kameralny apartamentowiec
kurort
Plaża miejska 200 metrów od inwestycji
developer
Doświadczony i stabilny lokalny deweloper
projekty
Apartamenty z aneksem kuchennym, balkonem, tarasem lub ogródkiem
wykonczenie2
Nowoczesne wykończenie "pod klucz" na życzenie klienta

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).