Lazur Park
Zatoka Gdańska

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Zamieszkaj w sercu bursztynowego wybrzeża

budynek
36 mieszkań
powierzchnia od 31 m2 do 58 m2
cena
Ceny apartamentów
już od 8 634 zł netto m2
(cena łączna od ok 336 111 zł netto)
tax
8% VAT
ksiega
Wpis do księgi wieczystej
Komórki lokatorskie
parking-naziemny
Własne miejsce parkingowe

Lazur Park to obiekt położony zaledwie 1 km od linii brzegowej Morza Bałtyckiego oraz 20 km od centrum Gdańska. Otoczenie lasów i łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury zapewni komfort życia przyszłym mieszkańcom. Projekt obejmuje 36 lokali 1-, 2- i 3- pokojowych o powierzchni od 31 do 58 m2. Do każdego mieszkania przypisane zostanie miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska. Dodatkowo, obiekt Lazur Park wyposażony zostanie w system monitoringu zewnętrznego, a każdy lokal posiadać będzie inteligentny system sterowania ogrzewaniem. Do dyspozycji mieszkańców pozostanie również sala rekreacyjna (kinowo-bilardowa).

Wyspa Sobieszewska, na terenie której znajduje się inwestycja „Lazur Park” to nadmorska dzielnica Gdańska. Określana jako początek „Bursztynowego Wybrzeża” za sprawą licznie wyrzucanego przez morze bursztynu. Obszar posiada status wyspy ekologicznej obfitującej w rezerwaty przyrody, lasy pachnące żywicą oraz czyste, szerokie i piaszczyste plaże. Niezwykłe walory środowiska a zarazem optymalne położenie względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7 oraz bliskość Trójmiasta sprawia, że obszar ten, przez cały rok przyciąga zarówno osoby szukające wytchnienia jak i tych, ceniące łatwy dostęp do walorów miasta. 

start-budowy
Start budowy 11.2020
arrow
arrow-down
money
Rachunek powierniczy, ustawa deweloperska
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy 3Q 2021

Nadmorski Azyl - Wyspa Sobieszewska

Centrum Gdańska - jedynie 15 km
Plaża nad Zatoką Gdańską - 1,1 km
Rezerwat Ptasi Raj - 7,5 km
Rezerwat Mewia Łacha - 4,1 km
Trasa S-7 – 12,5 km
PKP Gdańsk Główny – 20 km

Przykładowe apartamenty

koniec-budowy
Możliwość wykończenia pod klucz
plan
Apartamenty 1 - 3 pokojowe
Do wyboru ogródek lub taras

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności

Sala rekreacyjna i mała architektura

Projekt inwestycji uwzględnia powstanie strefy rekreacji w postaci sali bilardowo-kinowej.  Do dyspozycji mieszkańców pozostaną również ogólnodostępne tereny wypoczynkowe ze starannie zaprojektowaną zielenią, ławkami i innymi elementami małej architektury.

Plaże

Plaże Wyspy Sobieszewskiej znajdujące się już w odległości 1km od obiektu, odznaczają są statusem Błękitnej Flagi. Wyróżnienie jest gwarancją jakości oraz idealnych warunków do spędzania czasu na plaży. Przyznawane jest tylko najlepszym kąpieliskom na całym świecie, które reprezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa, czystości oraz troski o środowisko naturalne. Kąpieliska tworzą 11 kilometrowy, szeroki, piaszczysty pas plaży prowadzący od Rezerwatu Ptasi Raj aż do Rezerwatu Mewiej Łachy.

 
Zieleń, rezerwary, ptaki, trasy, foki

Obszar Wyspy obfituje w rezerwaty przyrody pełne rzadko widywanych gatunków ptaków. To miejsca uwielbiane  zarówno przez pasjonatów obserwacji i fotografowania ptaków, jak i profesjonalnych ornitologów. Tereny można odwiedzić przy okazji przejażdżki 28 kilometrowym szlakiem rowerowym wokół wyspy. Dodatkową, naturalną atrakcją pozostają foki szare, często spotykane na tamtejszych plażach.

 
cctv
Monitoring
Inteligentny system sterowania ogrzewaniem
Videodomofony

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate