Nadmorska Florina
Apartamenty w Łebie

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertęKiedy wiesz, że natura jest Twoim sprzymierzeńcem

budynek
129 apartamentów
powierzchnia od 25 m2 do 65 m2
cena
Ceny apartamentów
już od 399 000 zł netto
koniec-budowy copy
Apartamenty wykończone
pod klucz z opcją doposażenia
ksiega
Wpis właściciela
do księgi wieczystej
dla-klienta
23% VAT
z możliwością zwrotu
parking-naziemny
Miejsce postojowe
14 000 zł netto

Nadmorska Florina to miejsce, w którym połączyliśmy morze i las, aby dać Ci przestrzeń do zrównoważonego życia.To leśne osiedle 129 apartamentów w otulinie parku Natura
2000, oddalone 350 metrów od plaży. Miejsce, w którym połączysz odpoczynek, pracę
i rozwój własnych pasji.

Długa linia brzegowa z Bałtykiem sprawia, że wzdłuż niej można znaleźć zarówno
odcinki pełne nadmorskich atrakcji, jak i niemal puste, dzikie plaże. Amatorzy
plażowania cenią sobie tutejsze plaże z uwagi na ich szerokość i piaszczystość, natomiast miłośników nadmorskich spacerów zachwycają różnorodne
krajobrazy i zmienna, niejednostajna linia brzegowa.

Łebę można uznać za stolicę polskich sportów wodnych. Dodatkowo piękne tereny
i krajobrazy uprzyjemniają spędzony tam czas, a możliwości jakie daje lokalizacja
Floriny sprawią, że pobyt w tym miejscu będzie atrakcyjny przez cały rok.

start-budowy
Start budowy
4Q 2021
arrow
arrow-down
money
Obecna wpłata
na poziomie 75%
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy 1Q 2023

Apartamenty nad bałtykiem dla ceniących naturę i przyrodę

Trójmiasto - 90 kilometrów
pobyt
Plaża - 350 metrów
plaza
Jezioro Sarbsko - 50 metrów
marina
Port Łeba - 3 kilometry
Centrum miasta- 900 metrów

Florina to cztery budynki z windami, w których łącznie znajdować się będzie 129 apartamentów. Każdy z nich posiadać będzie przypisane zewnętrzne miejsce parkingowe.

W pierwszym etapie inwestycji budowane są trzy budynki dwu- i trzypiętrowe o ekspozycji południowo-północnej A – 27 apartamentów, B – 30 apartamentów,
C – 28 apartamentów. W drugim etapie zostanie wybudowany ostatni budynek trzypiętrowy o ekspozycji wschodnio-zachodniej – łącznie 44 lokale wraz z recepcją.

Dostępne są dwa typy lokali: jednopokojowe wraz z aneksem w literę „L” lub „I” oraz apartamenty dwupokojowe (dwupoziomowe), umiejscowione na dwóch ostatnich kondygnacjach wszystkich budynków. Każdy apartament posiadać będzie balkon o powierzchni ok. 7 m2, a lokale usytuowane na ostatnich kondygnacjach posiadać będą dodatkowo przestronny taras.

Budowa trwa!

stan zaawansowania:
Zobacz zdjęcia z budowy
oraz bliskie otoczenie

Poznaj możliwości wnętrz

Zależało nam, aby właściciele mogli zaraz po odebraniu apartamentu korzystać ze swojego nowego miejsca. Wszystkie lokale będą więc sprzedawane z wyposażeniem niezbędnym do szybkiego wprowadzenia. W standardzie podstawowym (minimalny standard w którym każdy z kupujących odbierze lokal) znajdą się m.in. zabudowa kuchenna, sprzęt AGD, a także pełne wyposażenie łazienki (bez mebli ruchomych).

Dodatkowo, każdy z Klientów otrzyma możliwość doposażenia apartamentu w jednym z wybranych stylów: Beige, Green oraz Blue. Przygotowane propozycje inspirowane są otaczającym lasem oraz morzem, z wykorzystaniem naturalnych kolorów oraz deseni.

Użyte materiały i proste formy nadają wnętrzu niewymuszonej elegancji i przytulności. Klimatu dodają dodatki i detale w postaci lamp, tekstyliów i ceramiki. Funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń idealnie sprawdzi się dla osób lubiących aktywnie spędzać czas w otoczeniu bliskiej natury.

Dlaczego warto?

plaza
Jedynie 5 minut
do plaży
pobyt
Opcja kup i zamieszkaj lub kup i zarabiaj
park-kasprowicza
Cicha i spokojna
okolica, otoczenie lasu
stairs
Apartamenty jedno
oraz dwupoziomowe
mapa
Teren
ogrodzony
elevator
Winda
rozklad
Balkony,
widokowe tarasy
cctv
Monitoring

Galeria

„Uprzejmie informujemy, że prezentowane wizualizacje stanowią wstępną koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów znajdujące się na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd budynków/obiektów może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.”

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate