Zarabiaj na własnym apartamencie w secesyjnej poznańskiej kamienicy​

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Informacje o projekcie

Czy można żyć współcześnie z fantazją charakterystyczną tylko dla belle epoque? W kamienicy mieszczącej się przy ulicy Niegolewskich 14 będzie to możliwe !
rozklad
25 prestiżowych apartamentów
cena
Cena apartamentu już od 322 800 PLN brutto
plan
Metraż od 27 do 91 m2
tax
23% VAT z możliwością zwrotu
ksiega
Wpis do księgi wieczystej
stairs
Mieszkania z antresolami i drewniana stolarka
Poczuj ducha Belle Epoque

Kamienica mieszcząca się pod adresem Niegolewskich 14 powstała na początku XX wieku. Swym stylem nawiązuje do modnej wówczas secesji. Do dziś zachowały się elementy ozdobne z tamtych czasów. Zostanie ona zrewitalizowana z zachowaniem oryginalnych detali dekoracyjnych. Powstaną nowoczesne apartamenty o podwyższonym standardzie z wyjątkową atmosferą „belle epoque” z przełomu wieków.

W ten sposób połączymy klasę historycznego wnętrza z duszą najświetniejszej epoki architektonicznej z nowoczesnym podejściem do życia, charakterystycznym dla XXI wieku. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać pomiędzy oryginalnym mieszkaniem jednopoziomowym a niepowtarzalnym apartamentem z antresolą. W ten sposób każda z osób znajdzie najbardziej odpowiadające jej rozwiązanie z zachowaniem klimatu secesji z przełomu wieków.

W inwestycji Niegolewskich 14 stwarzamy możliwość połączenia stylu i komfortu życia z secesyjną szkołą architektoniczną, szczególną atmosferą przełomu XIX i XX wieku z nowoczesnym podejściem do rozwiązań ułatwiających codzienne życie.

start-budowy
Start budowy październik 2018
arrow
arrow-down
payment
Wpłaty zgodnie z harmonogramem
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie wszelkich robót budowlanych 1Q 2021

Przykładowe apartamenty

Lokalizacja w samym centrum Poznania

Inwestycja Niegolewskich 14 powstaje w sercu starego Poznania, na Łazarzu, otoczona zielenią i zabytkowymi kamienicami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne parki, stwarzające nastrój spokoju i komfortu. Zaś secesyjny budynek Niegolewskich 14 łączy w sobie klimat świetności z przełomów wieków z nowoczesnym stylem życia, jaki daje sąsiedztwo sklepów, szkół i restauracji.

Z kamienicy pod numerem 14 w kilka minut dotrzemy na zakupy ekologiczne na pobliski Rynek Łazarski lub do bistro na ulubioną kawę z rana w drodze do pracy lub zajęcia, odbywające się na Politechnice. Niegolewskich 14 to niepowtarzalne połączenie wygody życia w stylu belle epoque z dzisiejszym tempem i wymaganiami.

W ten sposób łączymy to, co wydaje się trudne do połączenia – klimat życia w stylu secesji z przełomu wieków z dzisiejszymi standardami. Tworzymy apartamenty zapewniające niepowtarzalną atmosferę w lokalizacji gwarantującej komfort, a jednocześnie bliskość miejsc ułatwiających codzienne życie, odpowiadające dzisiejszym wymaganiom nowoczesnego człowieka. 

Dlaczego warto?

prestiz
Luksusowe apartamenty
projekty
Funkcjonalne rozwiązania
otoczenie
Przyjazne otoczenie
cctv
System kontroli dostępu i monitoring
old
Historyczna kamienica
elevator
Wygodna winda osobowa
park
Zielone patio
rynek-lazarski
Rynek Łazarski
700 m
park-kasprowicza
Park Kasprowicza
700 m

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).