Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Złoty Horyzont II – Szklarska Poręba

Ul. Górna 19, Szklarska Poręba
Region inwestycji:

w górach

LICZBA APARTAMENTÓW: 94

METRAŻ: 21m2-43m2

CENA NETTO OD: 253,000

Status inwestycji: w sprzedaży

Złoty Horyzont II – Szklarska Poręba

Wypoczywaj w standardzie 4*

 

Złoty Horyzont  w Szklarskiej Porębie to perfekcyjnie zaplanowany projekt apartamentów reprezentujący najwyższe standardy. Hotelowe udogodnienia, a także nowoczesne wykończenia sprawią, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo komfortowo, a pobyt w górskim kurorcie nabierze nowego wymiaru.

 

Szklarska Poręba to jeden z najsłynniejszych ośrodków turystyki górskiej w kraju i jeden z najpopularniejszych kierunków rekreacyjnych wśród Polaków. Miasto słynie z czystego powietrza oraz warunków klimatycznych, które są porównywalne do walorów miejscowości alpejskich.  Szklarska Poręba oferuje gościom setki kilometrów tras pieszych i rowerowych o różnym stopniu trudności. Miejscowość położona jest dodatkowo u stóp Szrenicy – wierzchołka w Karkonoszach – jaki góruje nad okolicą.

80%
Planowany start budowy 2Q 2022
Stan zaawansowania budowy
Planowane zakończenie budowy 2Q 2024

Unikatowa inwestycja z widokiem na góry

Pełna własność

Wpis do księgi wieczystej

Apartamenty wykończone

W nowoczesnym stylu

Lokale objęte 23% VAT

Zapytaj o zwrot VAT

Model biznesowy

Zarabiaj oraz korzystaj z pobytów właścicielskich

Parking

Miejsce w garażu podziemnym

Strefa relaksu

Basen, SPA, grota solna

Restauracja

Pełna wygoda

Dodatkowa przestrzeń

Widokowe tarasy

Jeszcze więcej możliwości

 

Drugi, realizowany właśnie etap inwestycji, zakłada rozbudowę kompleksu Złoty Horyzont o 94 apartamenty. Goście oraz mieszkańcy nowopowstałego obiektu uzyskają pełen dostęp do szerokiej strefy rekreacyjnej znajdującej się w budynku A (etap I).

Inwestycja Złoty Horyzont to nie tylko fantastyczny projekt apartamentowy, ale również doskonale przemyślane rozwiązania hotelowe, do których dostęp otrzymają Właściciele lokali. Na terenie inwestycji znajdą się m.in.: baseny, brodzik dla dzieci, grota solna czy restauracja.

Przepiękne walory naturalne otoczenia można będzie podziwiać nie tylko z okien apartamentów, ale także z ogólnodostępnego tarasu widokowego. Rozkoszując się smakiem porannej kawy można planować wyprawę szlakami turystycznymi odkrywając najpiękniejsze miejsca pozostające w najbliższej okolicy.

Pozwól sobie na odpoczynek w pięknym wnętrzu

 

Opracowując koncepcję aranżacji wnętrz wybrano minimalistyczne formy i prostą zabudowę, która doskonale komponuje się z akcentami drewna, ciepłymi beżami oraz modnymi szarościami. Oprócz tego projektanci w nienachalny sposób wprowadzili także subtelne detale w górskim klimacie typowe dla regionu.

Zastosowanie miękkich tkanin tworzy niezwykle przytulne wnętrze, a kontrast kolorów jest niezwykle efektowny. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu ciepłego świata, stworzone zostaną przytulne wnętrza.

Model biznesowy

Kup apartament

przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu w modelu podziału zysku

Wypoczywaj

w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Atuty inwestycji

Komfort

Winda

Rowerownia

Dla miłośników górskich wycieczek

Narciarnia

Wygodne przechowanie sprzętu

Siłownia

Dla aktywnych fizycznie

Twój widok na Karkonosze

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami