Stwarzamy możliwości. Dla Twojego komfortu.

Specjalizujemy się w lokowaniu kapitału na rynku nieruchomości premium. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zakupu nieruchomości mieszkaniowych, turystycznych oraz inwestycyjnych. Służymy wsparciem na etapie:
plan
wyboru apartamentu
komoda
aranżacji wnętrz
najem
profesjonalnej usługi najmu
bank
pozyskania finansowania bankowego
doradztwo-podatkowe
doradztwa podatkowego

Dobrze jest mieć wybór, dlatego my dajemy go naszym Klientom

Oferujemy możliwość inwestowania w prestiżowe projekty zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych w całym kraju. Pomagamy znaleźć wymarzone apartamenty nad morzem, jeziorem, a także w górach, w których kupujący poczują się jak w swoim drugim domu. Projekty deweloperskie będące w naszej ofercie w przeważającej większości zapewniają swobodę wyboru w zakresie aranżacji wnętrz, pobytów właścicielskich oraz opcji najmu.

Firma Marshall Real Estate została założona przez Karola SzumańskiegoTomasza Kozioł, od kilkunastu lat związanych z rynkiem finansowym oraz nieruchomościowym w Polsce.

Dotychczasowe działania pozwoliły im na poznanie zróżnicowanych modeli oraz praktyk funkcjonowania firm, na które nie zawsze mieli bezpośredni wpływ. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiły jednak stworzenie spółki oferującej wysokiej jakości produkty oraz przejrzyste zasady współpracy.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).