Zarabiaj na własnym apartamencie w Uzdrowisku Ciechocinek

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Przy Tężni Residence

Apartamenty z pełnym wyposażeniem i aneksem kuchennym
25-30m2
powierzchnia apartamentów
131
apartamentów pod klucz
256 500 PLN*
cena brutto
(*cena uwzględnia 8% VAT)
lokalizacja
300 m. od słynnych tężni solankowych
budynek
Willowa dzielnica miasta
kalendarz
Brak sezonowości w obłożeniu

“Apartamenty przy Tężni” zlokalizowane są w pobliżu słynnych Tężni solankowych, ulubionego miejsca kuracjuszy i turystów oraz 15 minut spacerem od centrum miasta. Ciechocinek, jako miasto uzdrowiskowe cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kuracjuszy przez okrągły rok. Dane z roku 2018 wskazują, że ten słynny kurort odwiedziło blisko 185 000 turystów. Statystyki pokazują, że goście z zagranicy stanowią ok. 20% odwiedzających miasto.

Zaprojektowany budynek będzie miał 12,5 m wysokości, w którym przewidziano 140 mieszkań z balkonami o średniej powierzchni 27 m2. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców budynek zostanie wyposażony w windy oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Dodatkowo specjalnie dla mieszkańców na terenie inwestycji zaplanowano strefę aktywnego wypoczynku oraz restaurację. Wykorzystując uzdrowiskowy charakter Ciechocinka „Apartamenty przy Tężni” będą miały charakter inwestycyjny z przeznaczeniem pod wynajem wraz z usługą operatorską.

Lokalizacja

Dlaczego warto

Wyjątkowa inwestycja w uzdrowisku Ciechocinek w formie bezobsługowej - mieszkania z przeznaczeniem na wynajem wraz z usługą operatorską realizowana zgodnie z ustawą deweloperską.
operator2
Apartament inwestycyjny z umową operatorską
med
Dynamiczny rynek usług medycznych
bank
Bankowe finansowanie
ksiega
Zabezpieczenie w postaci aktu notarialnego
gov
Realizacja zgodnie z ustawą developerską
tax
VAT 8%

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).