Sol Marina
Gdańsk

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Wyjątkowa inwestycja nad Zatoką Gdańską

budynek
92 apartamenty wypoczynkowe
powierzchnia od 39 m2 do 84 m2
cena
Ceny apartamentów
już od 652 500 zł
koniec-budowy copy
Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz
ksiega
Wpis do księgi wieczystej
marina
Prywatne miejsce do cumowania
parking-naziemny
Własne miejsce parkingowe

Kompleks Sol Marina to wyjątkowa inwestycja typu premium położona tuż przy ujściu Martwej Wisły. Projekt realizowany jest w trzech etapach. Pierwszy z nich, zakłada powstanie 92 luksusowych apartamentów o powierzchni od 39 do 84 m2 wyposażonych w inteligentne rozwiązania. Do każdego apartamentu przynależy miejsce parkingowe, a także istnieje możliwość zakupu prywatnej przestrzeni do cumowania jachtów. Do dyspozycji mieszkańców i gości będzie również strefa SPA&Wellness znajdująca się na obszarze kompleksu.

Wyspa Sobieszewska, przy której znajduje się kompleks apartamentowców „Sol Marina” to nadmorska dzielnica Gdańska. Określana jako początek „Bursztynowego Wybrzeża” za sprawą licznie wyrzucanego przez morze bursztynu. Obszar posiada status wyspy ekologicznej obfitującej w rezerwaty przyrody, lasy pachnące żywicą oraz czyste, szerokie i piaszczyste plaże. Niezwykłe walory środowiska a zarazem optymalne położenie względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7 oraz bliskość Trójmiasta sprawia, że obszar ten, przez cały rok przyciąga zarówno osoby szukające wytchnienia jak i tych, ceniące łatwy dostęp do walorów miasta.

start-budowy
Start budowy październik 2019
arrow
arrow-down
money
Obecna wpłata
na poziomie ok. 70%
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy maj 2021

Niepowtarzalna lokalizacja na gdańskim wybrzeżu

Sol Marina to luksus w marynistycznym wydaniu. Oferta apartamentów została stworzona z myślą o osobach, które na rynku nieruchomości poszukują prawdziwych perełek. Projekt stanowi połączenie słońca, wody i wiatru czyli tego, co tak bardzo ukochali sobie żeglarze. Prywatna marina licząca 51 miejsc do cumowania jachtów lub łodzi motorowych, pozostających pod opieką bosmana, łączy w sobie komfort życia na najwyższy poziomie z poczuciem wolności. 

Inwestycja z całą pewnością skradnie serce niejednego miłośnika przyrody, pozostając jednocześnie synonimem elegancji i prestiżu. To projekt ekskluzywnych budynków dla osób, które cenią jakość i styl. Jego prosta, geometryczna bryła idealnie wpisuje się w nurt nowoczesnego budownictwa, a liczne przeszklenia pozwalają cieszyć się otaczają naturą.

Przykładowe apartamenty

Dlaczego warto?

developer
Deweloper z 25 letnim doświadczeniem
pobyt
Opcja kup i zamieszkaj lub kup i zarabiaj
tax
23% VAT z możliwością zwrotu
prestiz
Wysoki standard wykończenia
spa
Strefa SPA & wellnes z basenem i siłownią
dostep
Monitoring oraz mobilny
dostęp do apartamentów
natura
Otoczenie parku krajobrazowego i rezerwatów przyrody
Inwestycja dobrze skomunikowana z Trójmiastem
Kapitanat
ac
Instalacja klimatyzacji oraz
inteligentny system sterowania ogrzewaniem

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate