Villa Neptun
Zatoka Gdańska

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Twój apartament na Wyspie Sobieszewskiej

budynek
40 apartamentów o powierzchni
od 28 m2 do 58 m2
cena
Ceny apartamentów
już od 9 725 zł netto m2
koniec-budowy copy
Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz
ksiega
Wpis do księgi wieczystej
Tarasy do 100 m2
Ogródki do 80 m2
parking-naziemny
Własne miejsce postojowe

„Villa Neptun” to kameralny projekt apartamentowy składający się z dwóch budynków stanowiących drugą linię zabudowy od nadbrzeża Martwej Wisły. Zlokalizowany jest zaledwie 1 km od morza (Zatoki Gdańskiej) oraz 16 km od centrum Gdańska. Obejmuje on 40 apartamentów o funkcjonalności 1-, 2-, 3-pojowowych o powierzchni od 28 m2 do 67 m2 wyposażonych w inteligentne rozwiązania. Do dyspozycji właścicieli i gości pozostają sauny znajdujące się w obu budynkach. Projekt spełni oczekiwania nie tylko osób chcących zamieszkać w spokojnej dzielnicy Gdańska, ale również poszukujących możliwości lokowania nadwyżek finansowych.

Wyspa Sobieszewska, na terenie której znajduje się inwestycja „Villa Neptun” to nadmorska dzielnica Gdańska. Określana jako początek „Bursztynowego Wybrzeża” za sprawą licznie wyrzucanego przez morze bursztynu. Obszar posiada status wyspy ekologicznej obfitującej w rezerwaty przyrody, lasy pachnące żywicą oraz czyste, szerokie i piaszczyste plaże. Niezwykłe walory środowiska a zarazem optymalne położenie względem Autostrady A1 i Drogi Ekspresowej S7 oraz bliskość Trójmiasta sprawia, że obszar ten, przez cały rok przyciąga zarówno osoby szukające wytchnienia jak i tych, ceniące łatwy dostęp do walorów miasta.

start-budowy
Start budowy 11.2020
arrow
arrow-down
money
Wpłata zgodnie z harmonogramem budowy
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy 3Q 2021

Atrakcyjna lokalizacja

Centrum Gdańska - jedynie 15 km
Plaża nad Zatoką Gdańską - 2 km
Martwa Wisła - 90 metrów
Rezerwat Ptasi Raj - 2 km
Rezerwat Mewia Łacha - 8,9 km
Długi Targ z Fontanną Neptuna - 13,8 km
Teatr Szekspirowski – 14,4 km
Filharmonia Bałtycka – 13,7 km
Europejskie Centrum Solidarności - 15,2 km
Autostrada A1 – 20,6 km
Trasa S-7 – 8,3 km
PKP Gdańsk Główny – 16,1 km
Port Lotniczy im L. Wałęsy – 30 km

Przykładowe apartamenty

Raj dla miłośników natury

Wyspa Sobieszewska zwana „Bursztynowym Wybrzeżem” to jeden z nielicznych regionów u wybrzeży Morze Bałtyckiego, na terenie którego zawsze można odnaleźć na plaży bursztyny. Ten wyjątkowy skarb, który posiada Wyspa, w niezliczonych ilościach wyrzucany jest w sztormowe noce na brzeg morza.
Plaże Wyspy Sobieszewskiej odznaczane są statusem Błękitnej Flagi. Wyróżnienie jest gwarancją jakości oraz idealnych warunków do spędzania czasu na plaży. Przyznawane jest tylko najlepszym kąpieliskom na całym świecie, które reprezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa, czystości oraz troski o środowisko naturalne. Kąpieliska tworzą 11 kilometrowy, szeroki, piaszczysty pas plaży prowadzący od Rezerwatu Ptasi Raj aż do Rezerwatu Mewiej Łachy.
Obszar Wyspy stanowi jedno z najbardziej znanych miejsc do obserwowania ptactwa, w tym również gatunków uznawanych za rzadkie i najbardziej wymagające. Rezerwaty Ptasi Raj oraz Mewia Łacha są uwielbiane zarówno przez pasjonatów obserwacji i fotografowania ptaków, jak i profesjonalnych ornitologów, którzy niemal co roku odnotowują tutaj pojawienie się rzadko widywanych gatunków.

Dlaczego warto?

developer
Deweloper z 25 letnim doświadczeniem
pobyt
Apartamenty wakacyjne typu "drugi dom"
tax
23% VAT z możliwością zwrotu
spa
Sauna sucha
Inwestycja dobrze skomunikowana z Trójmiastem
dostep
Mobilny dostęp do apartamentów,
monitoring, wideodomofon
Wiata na rowery
natura
Otoczenie parku krajobrazowego i rezerwatów przyrody

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate