Zarabiaj na luksusowych apartamentach w Poznaniu

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Klimatyczne apartamenty

Za bramką 8 to nowa inwestycja z myślą o osobach marzących o zamieszkaniu w historycznej części Poznania, a zarazem ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania.

Za bramką 8 to apartamentowiec, z pięcioma kondygnacjami i z przestronną windą, który łączy nowoczesną stylistykę i historyczny klimat miejsca, w którym powstaje. Mieszkania mają powierzchnię od 28 do 100 m2. Budynek posiada klimatyzację, a za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada system kontroli dostępu i monitoring. Dwupoziomowy parking podziemny i winda samochodowa to kolejne udogodnienie dla przyszłych mieszkańców naszej nowej inwestycji.

Antresole nadają mieszkaniom wyjątkowego klimatu i pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a wysokie okna i wykusze przypominają rozwiązania znane z zabytkowych kamienic. Przeszklenia i wykusze zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby wnętrza apartamentów były jasne i przytulne. Klimatyczne tarasy wychodzą prosto na zielone patio. To pozwoli Ci zaaranżować własną oazę spokoju i zieleni w samym centrum tętniącego życiem Poznania.

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu Poznania, gdzie nowoczesność łączy się z przeszłością
rozklad
40 presiżowych apartamentów
cena
Cena apartamentu już od 419 175 PLN brutto
plan
Metraż od 28 m2 do 100 m2
tax
23% VAT z możliwością zwrotu
ksiega
Wpis do księgi wieczystej
koniec-budowy
Planowane zakończenie wszystkich robót budowlanych 2Q 2021
parking-podziemny
Dwupoziomowy parking podziemny
stairs
Mieszkania z antresolami
office
Kameralny budynek

Za bramką 8 to nowa inwestycja, która powstała z myślą o osobach marzących o zamieszkaniu w historycznej części Poznania, a zarazem ceniących komfort i najnowsze rozwiązania. Podoba Ci się zabytkowy Poznań? Kochasz spacery uliczkami Starego Miasta, gdzie królują urokliwe kamieniczki Placu Bernardyńskiego, liczne zabytki architektury i turystyczne atrakcje miasta? Marzysz o zamieszkaniu w lokalizacji, gdzie codziennie można wyskoczyć do jednej z ulubionych knajpek, a zarazem nie brakuje parków i terenów zielonych, które zapewnią możliwość spokojnych spacerów? Stare Miasto to idealne miejsce, które może stać się Twoim nowym domem.

Nasza nowa inwestycja Za bramką 8 to miejsce stworzone z myślą o osobach ceniących sobie wygodę mieszkania w samym centrum miasta, sąsiedztwo zabytków, które gwarantuje pobliskie Stare Miasto, dostęp do wielu lokali i sklepów. Jednocześnie, apartamentowiec znajduje się niedaleko Parku Chopina i Plaży Miejskiej, co pozwala mieszkańcom na spokojny relaks w otoczeniu zieleni.

Przykładowe aranżacje apartamentów

Świetna lokalizacja

Za bramką 8 to nowa inwestycja, która powstaje w historycznej części Poznania, w dzielnicy Garbary. Nowe apartamenty w naszej inwestycji to miejsce, które może stać się Twoim wymarzonym domem. Dzielnica Garbary, otoczona terenami zielonymi, to doskonała lokalizacja dla osób, które marzą o połączeniu strefy tętniącej życiem i odwiedzanej przez turystów ze spokojną przestrzenią sprzyjającą wypoczynkowi. Inwestycję od Parku Chopina dzieli tylko 100 m, dlatego osoby, które zdecydują się na nowe mieszkania przy Starym Rynku, znajdą miejsce do spokojnych spacerów, relaksu i rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Sąsiedztwo znanych zabytków architektury i atrakcji turystycznych sprawia, że apartamenty w Za bramką 8 powinny przypaść do gustu osobom poszukującym klimatycznego mieszkania i wyjątkowej atmosfery. Połączenie tradycji z nowoczesnością – tak można określić nasze nowe mieszkania. Plac Bernardyński zachwyca stylowymi kamieniczkami, jednak to nasz apartament pozwoli Ci poczuć zalety wyjątkowej lokalizacji, a zarazem mieszkać nowocześnie i komfortowo.

Zielonymi uliczkami dotrzesz wprost na Stary Rynek, a od drugiej strony na miejską plażę (tylko 900 m od naszego apartamentowca). Taka lokalizacja zapewni Ci możliwość planowania czasu i wypoczynku w zależności od aktualnych potrzeb oraz nastroju. Nowe mieszkania na Starym Mieście to możliwość szybkiego wyskoczenia na pyszną kawę lub śniadanie do klimatycznej knajpki

Dlaczego warto?

ac
Klimatyzacja
projekty
Funkcjonalne rozwiązania
park
Zielone patio
cctv
System kontroli dostępu i monitoring
car-lift
Nowoczesna winda samochodowa
elevator
Wygodna winda osobowa
rynek-lazarski
Stary Rynek
400 m
park-kasprowicza
Park Chopina
100 m
pobyt
Plaża miejska
900 m

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Marshall Real Estate Sp. z o.o. z siedzbą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5
Podane przez Państwa dane zostaną wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na pytanie (podstawa prawna: art. 6 ust.1 b RODO – wykonanie umowy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże bez ich podania nie możemy odpowiedzieć na Państwa pytanie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz (tutaj).