Cyrhla Villas - Zakopane

logo-marshall2
Zostaw kontakt, aby otrzymać ofertę

Urokliwa osada z góralską duszą

budynek
12 przestronnych apartamentów
o metrażu 105,68 m2
cena
Ceny apartamentów
już od 16 500 zł netto m2
parking-naziemny
Miejsce parkingowe
20 000 zł netto
ksiega
8% VAT, ustawa deweloperska, rachunek powierniczy
skala
Model biznesowy:
kup i zarabiaj
koniec-budowy copy
Apartamenty wykończone
i wyposażone pod klucz

 

Przepięknie położona Osada budowana z myślą o wynajmie dla średniozamożnych i zamożnych rodzin. Każdy z 12 apartamentów o pow. ponad 100 m2 jest komfortowo wyposażony, posiada własną gorącą banię i ponad 40 m taras. To co czyni nieruchomość wyjątkową to 4400 m2 terenu zielonego z dostępem do potoku, lasu, sauną, placem zabaw i wiatami grillowymi.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie – w najwyżej położonej dzielnicy Zakopanego ale z dala od zgiełku Krupówek. Toporowa Cyrhla jest spokojna, położona na skraju lasów – dzięki temu chcąc wyjść w góry nie musimy jechać samochodem. To unikalna przewaga kiedy w Zakopanym pojawiają się korki. Dawniej Cyrhla była niewielkim osiedlem z pastwiskami i łąkami, na których wiosną obficie kwitły krokusy. Pierwszy człon nazwy osiedla pochodzi od nazwiska dawnych właścicieli tego miejsca: Toporów, natomiast Cyrhla wywodzi się od popularnej na terenie Karpat żarowej metody pozyskiwania polan leśnych, zwaną cyrhleniem.

Naturalne piękno Toporowej Cyrhli

mapa
Krupówki - 15 min
lokalizacja
Wielka Krokiew - 12 min
natura
Tatrzański Park Narodowy - 20 min spacerem
narty
Wyciągi narciarskie w pobliżu: Nosal, Harenda, Ufo
spa
Termy w Bukowinie - 15 min

Dom drewniany z płazów jest ciepły zimą, chłodny latem i nabiera wyjątkowości z wiekiem. Drewniane ściany wykonane z płazów akumulują ciepło i regulują wilgotność. Dla pewności izolujemy je wewnątrz wełną i zabezpieczamy mszeniem oraz 30 cm deskami. Za parę lat drewno naturalnie popracuje i zyska wyjątkowy odcień brązu.

Skromna bryła kryje bogate wnętrze: salon z wysoką kuchnią i widokiem na taras i jezioro w aluminiowej ramie okna. Utrzymanie takich luksusów kosztuje grosze, bo od spodu dom zasila pompa ciepła, a od góry słońce łapie fotowoltaika. Kupujesz apartament gotowy do zamieszkania, z podłogami, wykończonymi łazienkami, kuchnią, tarasem i … dobranymi przez nas meblami.

start-budowy
Start budowy I etapu
IVQ 2021
arrow
arrow-down
money
Obecna wpłata
na poziomie 25%
arrow
arrow-down
koniec-budowy
Planowane zakończenie budowy I etapu IVQ 2022

Postęp prac

na budowie
Zdjęcia z placu budowy

Apartamenty wykończone i wyposażone pod klucz!

Każdy Właściciel wybierze wystrój spośród 3 zaprojektowanych stylów wykończenia wnętrz (Premium Górski, Pastele Premium i Kolory Ziemi).
W cenie gwarantujemy przepiękne, nowoczesne i rzeźbione w motywy góralskie meble. Apartamenty będą wykończone dokładnie wg zaprezentowanych wizualizacji. Prawdziwy komfort oznacza, że nasi Goście nie będą niczego musieli zabierać. Apartamenty będą wyposażone właśnie zgodnie z tą myślą. W cenie oferujemy średnich rozmiarów lodówkę, zmywarkę, okap, płytę indukcyjną, ekspres kawowy, czajnik, kompletne wyposażenie kuchni (garnki, sztućce na 12 osób, zastawę na 12 osób); pralkę, ręczniki, 2 zestawy pościeli i wiele wiele innych. Dodatkowo na wyposażeniu Osady będą podgrzewacze do butelek, łóżeczka, przewijaki, krzesełka, sanki, nosidełka w góry dla dzieci etc.

Model biznesowy

Czy to się opłaca ?
W górach sezon trwa 7 miesięcy. Kupując nasze apartamenty zarabiasz podwójnie. Po pierwsze - nabywając je dziś masz prawie pewność, że ich wartość znacznie wzrośnie (ziemi budowlanej w Tatrach brakuje, ceny apartamentów osiągają już dziś poziom 25-35.000 za m2). Po drugie - Zakopane jest wyjątkowym miejscem na turystycznej mapie Polski z ponad 70% obłożeniem w trakcie roku (poza Covid’em do Zakopanego przyjeżdża mnóstwo mieszkańców Rosji i krajów arabskich).
Model bezobsługowy
Obejmując własność apartamentu w naszej Osadzie nie musisz się martwić ani o sprawy administracyjne (w Twoim imieniu regulujemy koszty mediów, podatków, ubezpieczeń) ani o sprawy promocji i obsługi najmu. W cenie otrzymujesz w pełni w wyposażony i umeblowany apartament, a my zajmujemy się konserwacją, remontami i drobnymi naprawami. Po naszej stronie jest również pielęgnacja części zielonych i sprzątanie.
Zasady zarządzania wynajmem
Kupując apartament nabywasz prawo do lokalu z wydzieloną Księgą Wieczystą oraz udziałem w gruncie (część terenu zielonego oraz części wspólnych). Równocześnie podpisujesz umowę na obsługę z nami jako Operatorem. W umowie przekazujesz nam na 10 lat prawo obsługi apartamentu na określonych zasadach.
Koszty promocji
Promocję nieruchomości rozpoczniemy na 3 miesiące przed oddaniem do użytku. W kosztach uwzględniamy prowadzenie strony www z systemem rezerwacyjnym, prowadzenie FB oraz ekspozycję na portalach boooking.com, hotels.com, airnb czy tripadvisor. Bardzo ważni będą dla nas Klienci zagraniczni dlatego planujemy obecność w zagranicznych przewodnikach i portalach tematycznych.
Poprzedni
Następny

Wybierz apartament

Sortowanie
Numer apartamentu
Liczba pokoi
Powierzchnia apartamentu
Piętro
Ogródek, taras
Status
Karta lokalu
Cena
A5.3
3
51,31 m2
0
76,91 m2
Sprzedane
A5.9
3
51,49 m2
2
12,72 m2
Sprzedane
A5.8
2
41,46 m2
2
9,24 m2
Sprzedane
A16.4
3
89,04 m2
1
74,05 m2
Zarezerwowane
A12.3
3
81,18 m2
1
14,07 m2
Dostępne
A12.1
3
75,14 m2
0
74,51 m2
Dostępne

Dlaczego warto?

nauka
Pobyty właścicielskie
nawet do 14 dni
plan
40 metrowe tarasy
z ruską banią
parking-podziemny
Elektryczna stacja ładowania samochodów
prestiz
Wysoki standard wykończenia
spa
Strefa saun
ico2
Miejsce przyjazne
dzieciom
natura
Otoczenie parku
krajobrazowego
gov
Chaty grillowe
Fotowoltaika
ac
Pompy ciepła

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate