Aktualności

Belle View i Złoty Horyzont II – sprawdź jak postępują prace budowlane w Szklarskiej Porębie

Belle View i Złoty Horyzont II – sprawdź jak postępują prace budowlane w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba jest miastem chętnie odwiedzanym przez turystów przez cały rok. Przez wielu kojarzone z wyjątkowymi krajobrazami, malowniczo położonymi szlakami i stokami narciarskimi oraz klimatycznymi restauracjami. Już w przyszłym roku, ofertę noclegową miasta wzbogacą dwa projekty apartamentowe z bogatym zapleczem SPA&Wellness. Wysoki standard wykonania, bezobsługowość inwestycji oraz jeden z najdłuższych sezonów turystycznych w ciągu roku to powody, dla których projekty apartamentowe w regionie, cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów.

Belle View – ul. Słoneczna, Szklarska Poręba

Apartamenty Belle View to inwestycja powstająca w samym centrum Szklarskiej Poręby. To propozycja dla tych, którzy poszukują projektu reprezentującego najwyższy komfort pobytu oraz zapewniającego najważniejsze atrakcje miasta na wyciągnięcie ręki. Z inwestycji Belle View do większości z nich można dotrzeć pieszo.

  • 10 min (pieszo) – miejski deptak,
  • 550 m – Stacja Narciarska Pietkiewiczówka,
  • 750 m – Ski Arena Szrenica,
  • 900 m – wejścia na szlak (Droga Pod Reglami).
  •  

Dodatkowo, w inwestycji znajdą się: strefa saun i jacuzzi, bawialnia dla dzieci, narciarnia/ rowerownia.

Dowiedz się więcej o projekcie.

Jak postępują prace na terenie inwestycji?

Trwa realizacja II etapu prac budowlanych, w ramach którego podłączone zostaną: sieci zewnętrzne instalacji kanalizacyjnej i sanitarnej oraz wodociągowej. Zrealizowane wykopy pozwoliły na wykonanie zbrojeń ścian garażu oraz zabetonowanie ścian podziemia. Z końcem sierpnia zakończono betonowanie i wykonano w całości płytę fundamentową. Prace budowlane zmierzają do zakończenia budowy ścian zewnętrznych poziomu -1 (hali garażowej). Powstaje także strop poziomu 0.


Złoty Horyzont – ul. Górna 19, Szklarska Poręba

Teren inwestycji Złoty Horyzont zachwyci odwiedzających niezwykłymi widokami na panoramę gór rozciągającymi się z okien apartamentów oraz ogólnodostępnego tarasu. Projekt  przywodzi na myśl obiekty hotelowe. Wskazują na to metraże zaprojektowanych lokali: od 20 m2 do 42 m2 oraz wykończenie i wyposażenie apartamentów w standardzie. Nie spotkamy tutaj jednak narzuconych umów z operatorem.

Na terenie inwestycji zaplanowano powstanie m.in.: restauracji z lobby barem, SPA, groty solnej, strefy saun, basenu zewnętrznego i wewnętrznego czy siłowni.

Dowiedz się więcej o projekcie.

Jak postępują prace na terenie inwestycji?

Budowa apartamentowa B (II etap inwestycji) jest na I etapie realizacji. Zakończone zostały prace związane z przygotowaniem podłoża, wyrównaniem gruntu. W ramach trwających prac podłączone zostaną: sieci zewnętrzne instalacji kanalizacyjnej i sanitarnej oraz wodociągowej.

Partnerem sprzedaży inwestycji Belle View i Złoty Horyzont jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Zostaw kontakt do siebie a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwie najlepsze rozwiązanie.

Administratorem podanych danych osobowych jest Marshall Real Estate Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie 03-699, ul. Uznamska 12/5 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000843974. Wysokość kapitału zakładowego wpłaconego w całości: 20 000 PLN. NIP: 5242901821. Wszelkie informacje dotyczące celów i sposobów przetwarzania oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawa do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności – Marshall Real Estate