Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Odnajdź wymarzoną przestrzeń

Szanujemy Twój czas i Twoje pieniądze. Oprócz szerokiej gamy apartamentów premium, przygotowaliśmy również bogatą ofertę usług dodatkowych. Za pośrednictwem naszych partnerów, możesz nie tylko odebrać wykończony i w pełni wyposażony apartament, ale również powierzyć go w zarządzanie profesjonalistom. A może potrzebujesz wsparcia w pozyskania finansowania bankowego lub chciałbyś odzyskać VAT? Nasi partnerzy są tutaj dla Ciebie.

wyboru apartamentu

aranżacji wnętrz

profesjonalnej usługi najmu

pozyskiwania finansowania bankowego

doradztwa podatkowego

Apartamenty premium w miejscowościach turystycznych

Marzysz o apartamencie z widokiem na jezioro, morze lub zapierające dech w piersiach góry? Bez względu na to jaki kierunek wybierzesz jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie nieruchomość, w której poczujesz się jak w domu. Ciesz się chwilami z bliskimi lub czerp zyski z najmu krótkoterminowego.

Usługi wykończenia i zarządzania apartamentami

Odbierz w pełni wykończony i wyposażony apartament w stylu, który pokochasz! Zdecyduj, czy nieruchomość będzie służyć Tobie i Twoim bliskim czy również stanie się źródłem dodatkowego dochodu.

Zwrot podatku VAT

Współpracujemy z zespołem ekspertów ds. prawa podatkowego. Doradca zarekomenduje najbardziej opłacalną dla Ciebie formę zakupu nieruchomości. Przeprowadzi przez proces uzyskania zwrotu VAT i skorzystania z ulg podatkowych.

Finasowanie

Skorzystaj z pomocy doświadczonego Eksperta Finansowego, który porówna oferty finansowania aż kilkunastu banków i przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu finansowania zarówno na lokale mieszkalne, jak i lokale użytkowe.

Znajdź inwestycję dopasowaną do Ciebie

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami