Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Zwiększ atrakcyjność swojego projektu

Poza lokalizacją, standardem i ceną, coraz większą rolę przy zakupie apartamentu odgrywa kompleksowa obsługa w zakresie wykończenia lokalu oraz zarządzania najmem. Klient inwestycyjny, który najczęściej zakupuje apartament w miejscowości turystycznej to często taki, który nie mieszka w regionie, w którym nabywa nieruchomość. Dodatkowe usługi okazują się więc często niezwykle istotne i wpływają na finalną decyzję odnośnie zakupu. Bezobsługową inwestycję cechuje możliwość odebrania wykończonego i wyposażonego lokalu, a generowanie zysków jest możliwe dzięki współpracy z rekomendowanym, profesjonalnym operatorem.

Bezobsługowość apartamentu to klucz do sukcesu

Dla 75% klientów Marshall RE gotowa oferta zarządzania i wykończenia była jednym z czynników decydujących przy zakupie apartamentu.
Dlaczego jest to tak istotne?

Oszczędność czasu

Klient nie traci czasu na poszukiwanie podwykonawców i kontrolę postępu prac

Komfort

Przygotowanie apartamentu pod klucz wiąże się |z dużym stresem. Trudne jest również dopilnowanie prac wykończeniowych nie będącna co dzień w miejscowości, w której zakupiono lokal.

Niższe koszty

Oferując pakiety wykończeń dla całej inwestycji, podwykonawca może wynegocjować bardziej korzystną ofertę niż klient indywidualny.

Poznaj naszych partnerów

Współpracujemy z doświadczonymi operatorami realizującymi kompleksowe usługi w zakresie wykończenia i wyposażenia apartamentu oraz zarządzania nieruchomościami premium. Naszym klientom dajemy możliwość maksymalizacji zysków przy ich minimalnym zaangażowaniu.

Międzynarodowy zespół ekspertów zajmie się obsługą apartamentów na wyłączność, dostosowanymi do określonego, wysokiego standardu gwarantując za każdym razem produkt z najwyższej półki. Firma oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami w perspektywie krótko-, średnio- i długoterminowej. Dąży do zwiększenia stopy zwrotu przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnych warunków.

Co podnosi atrakcyjność Twojego projektu?

Gotowe projekty wnętrz i wykończenia

Obsługa wynajmu krótkoterminowego

Obsługa wynajmu długoterminowego

Dodatkowe usługi, do których Klient zyskuje dostęp:

Home Staging i projektowanie wnętrz

Profesjonalny marketing ofert

Aplikacja dla właścicieli

Recepcja 24h/7

Profesjonalne utrzymanie czystości

Tekstylia hotelowe

Obsługa techniczna i drobne naprawy

Multikanałowa sprzedaż i monitoring zysków online