Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą

Zrealizuj swoje marzenie o posiadaniu nieruchomości w miejscowości atrakcyjnej turystycznie. Skorzystaj z pomocy doświadczonego eksperta i wybierz najbardziej optymalną formę finansowania.

Wspieramy w uzyskaniu finansowania na nieruchomości objęte 8% i 23% stawką VAT

Dlaczego Klienci wybierają rekomendowanych przez nas Ekspertów Finansowych?

Oferta kilkunastu banków w jednym miejscu

Współpracujący z nami doradcy reprezentują największą firmę pośrednictwa finansowego w Polsce. W ich portfolio można znaleźć oferty kilkunastu banków co pozwala na najlepszy dobór finansowania do potrzeb Klienta.

Wszystko w jednym miejscu

Oprócz szerokiej gamy apartamentów, przygotowaliśmy również bogatą ofertę usług dodatkowych. Wykończenie nieruchomości pod klucz, profesjonalna obsługa najmu czy pomoc w odzyskaniu podatku VAT. A może potrzebujesz wsparcia w pozyskania finansowania bankowego? Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Uczciwość i transparentność

Współpracujący z nami eksperci nie są powiązany z żadną instytucją bankową. Zawsze prezentują plusy i minusy wybranej przez Klienta oferty kredytowej. Rozmawiają o ryzykach kredytu i rekomendują najlepsze rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z ekspertów posiada wieloletnie doświadczenia na rynku kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz firmowych.

Porównywanie ofert

Jeśli Klient posiada już ofertę kredytu, ma możliwość przedstawienia jej ekspertowi. Pozwoli to na weryfikację atrakcyjności propozycji. Warto pamiętać, że oferty banków szybko się zmieniają i często pojawiają się nowe promocje.

Darmowe spotkanie

Wynagrodzenie eksperta jest pokrywane przez instytucje bankowe. Nie oznacza to jednak, że finansowanie uzyskane za jego pośrednictwem będzie droższe niż w banku.

O szczegóły zapytaj Twojego opiekuna Marshall Real Estate – przedstawi kolejne kroki i przeprowadzi przez cały proces przybliżając Cię do uzyskania finansowania na wymarzoną nieruchomość.

Warto współpracować z najlepszym

22

lata doświadczenia

Pomagamy klientom w realizacji ich planów i marzeń.

13

banków

Dopasujesz najlepsze warunki kredytu

17,44 mld

kredyty hipoteczne

Uruchomione w bankach w 2021 r.

0

prowizji

Ty nic nie płacisz, to koszty ponoszą banki

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami