Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Wykorzystaj potencjał swojej nieruchomości

Nasi partnerzy wiedzą, jak zmaksymalizować Twój zysk pochodzący z najmu. Postaw na bezobsługową inwestycję dzięki możliwości odbioru wykończonego i wyposażonego lokalu. Jesteś zainteresowany czerpaniem zysków z najmu? Zaufaj rekomendowanym, profesjonalnym operatorem.

Prace budowlane czy remontowe nie muszą kojarzyć się już z dużym stresem, a wybór mebli i dekoracji będzie przyjemnością. Tak precyzyjnie przygotowana nieruchomość stanie się niemalże produktem szytym na miarę oczekiwań gości wypoczywających w Twoim apartamencie. Z czasem, stanie się również ich pierwszym wyborem.

Podobnie jak 75% naszych Klientów, zdecyduj się na bezobsługową inwestycję:

Gotowe projekty wnętrz i wykończenia

Obsługa wynajmu krótkoterminowego

Obsługa wynajmu długoterminowego

Poznaj naszych partnerów

Współpracujemy z doświadczonymi operatorami realizującymi kompleksowe usługi w zakresie wykończenia i wyposażenia apartamentu oraz zarządzania nieruchomościami premium. Naszym klientom oferujemy możliwość maksymalizacji zysków przy ich minimalnym zaangażowaniu.

Nasi partnerzy służą wsparciem już na etapie projektowania apartamentu. Odpowiadają za przygotowanie propozycji aranżacji wnętrz, czuwają nad przebiegiem prac budowlanych i remontowych. Świadczą usługi w zakresie Home staging, by przygotowany apartament spełniał oczekiwania przyszłych gości, a następnie odpowiadają za profesjonalną obsługę najmu.

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej usługi wykończenia apartamentu pod klucz oraz zarządzania najmem?

Oszczędność czasu

Wynajmując nieruchomość po raz pierwszy lub samodzielnie zarządzając kilkoma apartamentami należy poświecić czas na poszukiwanie najemców czy żmudne przygotowania nieruchomości do wynajmu. Jest się również odpowiedzialnym za dokonywanie drobnych napraw czy rozliczanie zużycia mediów.

Nadzór nad pracami remontowymi

Przygotowanie apartamentu pod klucz wiąże się z dużym stresem. Trudne jest dopilnowanie prac wykończeniowych nie będąc na co dzień w miejscowości, w której zakupiono nieruchomość.

Zwiększenie konkurencyjności

Zyskujesz kompleksową obsługę całego procesu co umożliwia sprawniejsze przystosowanie apartamentu do potrzeb najmu w sposób bardziej profesjonalny z uwzględnieniem rynkowych trendów czy nowoczesnych technologii.

Świeże, profesjonalne spojrzenie na biznes

Zespół ekspertów łączy pasję do nowych technologii, marketingu, finansów i turystyki stosując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zarządzania.

Zachowanie płynności finansowej inwestycji

Stały kontakt z najemcą, opracowane umowy najmu czy kontrola nad przestrzeganiem zasad panujących w obiekcie gwarantują dłuższy wynajem i zachowanie jego ciągłości

Przychody oparte na wynikach

Najbardziej popularny model cenowy, bez konfliktu interesów.

Przychody oparte na wynikach

To nasz najbardziej popularny model biznesowy, w którym zarówno właścicielom jak i operatorowi zależy na maksymalizacji przychodów pochodzących z najmu.

70% zysku netto z rezerwacji dla właściciela. Zysk netto to całkowity przychód z wynajmu po odjęciu VAT i prowizji zewnętrznych portali. 0% opłat dodatkowych pobieranych od właścicieli, media po stronie właściciela

*Poziom podziału zysku może się różnić w zależności od wybranej firmy zarządzającej czy indywidualnej oferty.
70%
zysku netto

z rezerwacji dla właściciela.*

Co zyskujesz w ramach współpracy z profesjonalnym operatorem?

Home Staging i projektowanie wnętrz

Profesjonalny marketing ofert

Aplikacja dla właścicieli

Recepcja 24h/7

Profesjonalne utrzymanie czystości

Tekstylia hotelowe

Obsługa techniczna i drobne naprawy

Multikanałowa sprzedaż i monitoring zysków online

Inteligentne rozwiązania

Poza standardowymi rozwiązaniami (takimi jak aranżacja wnętrz czy promocja obiektu), operatorzy coraz częściej oferują również m.in. autorskie systemy IT umożliwiające śledzenie danych finansowych, obsługi rezerwacji i housekeeping'u w czasie rzeczywistym, monitorowanie szkód i szybką reakcję na pojawiające się problemy. Dodatkowo, dla gości apartamentów przygotowane zostały serwisy typu usługa e-concierge oraz klub lojalnościowy z możliwością rezerwacji w miejscach partnerskich poprzez aplikację.

Dla właścicieli

  • - monitoring obłożenia,
  • - monitoring cen,
  • - panel statystyk,
  • - monitoring serwisu Loft,
  • - szczegóły każdej rezerwacji,
  • - podgląd to każdej aktualizacji.

Dla klienta docelowego

  • - dostęp do lokalnych atrakcji,
  • - czat z e-concierge,
  • - mobilne meldowanie,
  • - zarządzanie rezerwacją.