Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Marshall Real Estate

W czasach niepewności i strachu, jakie towarzyszyły nam na początku 2020 roku, firma Marshall Real Estate rozpoczynała swoją działalność. Okres pandemii COVID-19 i ograniczenia jej towarzyszące były wyzwaniem, ale także okazją do udowodnienia swojej wartości jako partnera biznesowego. Dziś, z dumą możemy pochwalić się portfelem ponad 300 zadowolonych Klientów i współpracą z doświadczonymi podmiotami na rynku. Nasz sukces zawdzięczamy jasnym zasadom współpracy i dążeniu do długofalowych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnej satysfakcji.

Od blisko 17 lat aktywnie pracuje w sektorze finansowym oraz nieruchomościowym. Łącząc pasję do rynku inwestycyjnego z kompetencjami managerskimi budował i zarządzał zespołami o rozproszonych strukturach. Wielokrotnie nagradzany za pracę eksperta oraz managera. W 2018 ukończył studia na Polskiej Akademii Nauk uzyskując dyplom MBA. Fan żużla i miłośnik podróżowania po świecie.

Tomasz Kozioł - Współzałożyciel

Od 2012 r. nieustannie związany z branża finansową i rynkiem nieruchomości. Doświadczony doradca oraz manager. Pierwsze kroki na rynku inwestycyjnym i kapitałowym stawiał w jednej z największych firm doradztwa finansowego, gdzie odpowiadał za prowadzenie oddziału oraz budowanie relacji z klientami z sektora Private oraz Prestige. Ukończył Ican Instytute. Pasjonat rozwoju osobistego i wytrawny szachista.

Karol Szumański - Współzałożyciel

Stwarzamy możliwości. Dla Twojego komfortu.

Zdajemy sobie sprawę, że spełnienie marzenia o posiadaniu wakacyjnej nieruchomości w ulubionym miejscu może być wyczekiwanym wydarzeniem w życiu. Wiemy również, jak istotną rolę odgrywa posiadanie stabilnego, dodatkowego źródła dochodu. Nieruchomość inwestycyjna może dać poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Jesteśmy tutaj by pomóc Ci w realizacji celu.

Pragniemy podzielić się naszą wiedzą o rynku nieruchomości premium. Razem z Tobą przejdziemy przez proces wyboru i zakupu apartamentu. Naszym celem nie jest jednorazowa transakcja. Zależy nam, by zbudować opartą na zaufaniu relację na lata.

Dobrze jest mieć wybór, dlatego my dajemy go naszym Klientom

Z czasem wszystko się zmienia. Nasze potrzeby również. Dlatego apartamenty, które znajdziesz w naszej ofercie, w zdecydowanej większości oferują pełną swobodę dotyczącą ich użytkowania. Oznacza to, że sam zdecydujesz czy Twoja nieruchomość będzie nastawiona na generowanie zyskówpochodzących z najmu, czy zostanie przeznaczona do użytku prywatnego . Bez względu na to, czy szukasz swojego drugiego domu w miejscowości turystycznej, czy interesuje Cię osiąganie stabilnych zysków z najmu krótkoterminowego - dobrze trafiłeś.
Oferujemy wsparcie w zakresie:

Współpracujemy

Projekty Realizowane

Dla klientów

Dla deweloperów