Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Zewnętrzne biuro sprzedaży projektów deweloperskich

Tworzymy zewnętrzne biuro sprzedaży projektów deweloperskich. Specjalizujemy się w segmencie nieruchomości premium. Naszych partnerów biznesowych – Deweloperówwspieramy już na wstępnych etapach inwestycji. Zapewniamy optymalizację projektu i dostosowanie go do oczekiwań odbiorców oraz konkurencyjność na rynku.

Szyte na miarę działania marketingowe oraz zaplanowany i zrealizowany proces sprzedaży maksymalizuje sukces inwestycji. Wspólnie dążymy do celu oferując jednocześnie najwyższą jakość obsługi Klienta premium.

Zobacz jak działamy

Kwestie formalne

Podpisanie jasnej i korzystnej umowy współpracy.

Działania marketingowe

Kampanie prowadzone na szerokim obszarze.

Opieka nad klientami

Od zapytania, przez wszystkie kwestie formalne.

Finalizacja zakupu

Ostatni najważniejszy etap zarówno dla nabywcy jak i dewelopera.

Obsługa posprzedażowa

Obsługa Klienta nie kończy się dla nas z dniem podpisania umowy na zakup.

Dlaczego warto wybrać Marshall Real Estate?

Mniejsze koszty stałe

Zminimalizujesz stałe koszty utrzymania biura, pracowników a także koszty działań marketingowych.

Doświadczenie

Obsługą procesu zajmą się doświadczeni eksperci z rynku.

Oszczędność czasu

Zaoszczędzisz czas przeznaczony na budowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej, a także na zapoznanie się ze specyfiką rynku oraz panujących trendów.

Brak ograniczeń

Przedstawimy projekt naszym Klientom, realizujemy projekty w zakresie sprzedaży na terenie całej Polski.

Jakie usługi oferujemy?

Sprzedaż

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów

Inwestorom towarzyszymy już na wstępnych fazach projektów. Zajmujemy się wczesną analizą, organizacją, marketingiem i sprzedażą projektów bez angażowania czasu dewelopera. Oszczędność zasobów inwestora przy maksymalizacji jego zysków.

Marketing

Promocja projektu

Nasze działania opieramy na rynkowych trendach w dziedzinie marketingu i doświadczeniu w obszarze nieruchomości premium. Nieustannie monitorujemy efekty wdrożonych rozwiązań i dostosowujemy do zmieniającej się dynamiki sprzedaży czy sytuacji gospodarczej.

Wykończenie wnętrz i zarządzanie apartamentami

Przygotowanie apartamentów do użytkowania.

Zwiększamy atrakcyjność inwestycji podejmując współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku w zakresie wykończenia wnętrz i zarządzania apartamentami. Tym samym, oferowany produkt staje się dla Klienta bezobsługowy. Od chwili odebrania kluczy może czerpać on zyski z najmu bądź cieszyć się chwilami spędzonymi we własnym apartamencie.

Współpracujemy

Projekty Realizowane

Chcesz zwiększyć zyski ze swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami