Nadmorska Florina – komfortowe apartamenty 350 m od plaży

Nadmorska Florina w Łebie znajduje się zaledwie 350 metrów od pięknej piaszczystej plaży i zaledwie 70 metrów od brzegów jeziora Sarbsko. To idealne połączenie uroków morza i zielonej natury.

 

Inwestycja zlokalizowana jest w otoczeniu parku Natura 2000, który chroni dziką przyrodę i piękno krajobrazu. To idealne miejsce dla osób, które kochają naturę i chcą cieszyć się nią każdego dnia. Nadmorska Florina to nie tylko położenie. To również nowoczesna architektura, która wpisuje się w otoczenie i dba o harmonię z naturą.

Nadmorska Florina to także gwarancja bezpieczeństwa. Cały kompleks jest monitorowany oraz ogrodzony. Dodatkowo, na terenie inwestycji pojawią się prywatne miejsca parkingowe.

Warto również wspomnieć o korzyściach finansowych, jakie daje inwestycja Nadmorska Florina. Apartamenty z pewnością zyskają na wartości w przyszłości, a ich wynajem w sezonie letnim to gwarancja stałego i atrakcyjnego dochodu.

Apartamenty gotowe do zamieszkania – inwestycja Nadmorska Florina

 

W ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanej powierzchni od 25 m2 do 65 m2 jednopoziomowe i dwupoziomowe, co umożliwia dobór apartamentu odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb.

Florina to propozycja dla osób, które pragną korzystać ze swojego apartamentu już od chwili odebrania kluczy – bez konieczności prowadzenia długich prac wykończeniowych. Wszystkie lokale są więc oferowane wykończone z możliwością szybkiego wprowadzenia się. W standardzie podstawowym (minimalny standard, w którym każdy z kupujących odbierze lokal) znajdą się m.in. zabudowa kuchenna, sprzęt AGD, a także pełne wyposażenie łazienki.

Każdy apartament w Nadmorskiej Florinie został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Lokale posiadać będą balkon lub taras, na którym można cieszyć się pięknym widokiem na las czy jezioro.

Lokalizacja

Łeba to piękne i malownicze miasteczko, które przyciąga turystów z całej Polski i Europy. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się bliskością natury, spokojem i ciszą, jednocześnie będąc w pobliżu atrakcji turystycznych i miejskiego życia.

Plaża w Łebie to jedna z najpiękniejszych i najczystszych plaż w Polsce, z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą. Dodatkowo, Łeba to również doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych, takich jak windsurfing, kitesurfing czy żeglarstwo.

Warto również zauważyć, że Łeba to miasto, które w ciągu ostatnich kilku lat dynamicznie się rozwija, co wpływa na atrakcyjność tej lokalizacji z perspektywy inwestycyjnej. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają nie tylko piękna przyrody, ale także chcą inwestować w stabilny rynek nieruchomości.

 

Postępy z budowy

Inwestycja Nadmorska Florina jest obecnie w ostatniej fazie intensywnych prac budowlanych. W ostatnim czasie został osiągnięty  stanu surowy zamknięty budynków etapu I (A, B, C) wraz z konstrukcją dachu.

Deweloper wprowadza nowoczesne rozwiązania i stosuje najlepsze praktyki, aby zapewnić wysoką jakość wykonania i zgodność z harmonogramem.

Obecnie stan zaawansowania budowy to ok. 85%. Zgodnie z planem, już na początku III kwartału 2023 roku, planowane jest przekazanie kluczy właścicielom apartamentów w budynkach A i B. Oznacza to, że mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do swoich nowych apartamentów już w wakacje! W przypadku budynku C, przekazanie kluczy planowane jest na wrzesień 2023 roku.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, gdzie chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji o Nadmorskiej Florinie oraz pomożemy w wyborze idealnego apartamentu dopasowanego do Państwa potrzeb i oczekiwań.