Odkryj piękno Szklarskiej Poręby – zainwestuj razem z nami!

Inwestycja w nieruchomości w Szklarskiej Porębie to doskonały sposób na uzyskanie stabilnego przychodu poprzez wynajem krótkoterminowy. Tym bardziej, że region staje się coraz bardziej popularny, a obłożenie apartamentów pod wynajem może sięgać ponad 70% w skali roku.

Warto również zauważyć, że nieruchomości inwestycyjne w Szklarskiej Porębie są coraz bardziej pożądane, a ceny lokali w tej okolicy stale rosną. Zakup apartamentu w regionie to również dobry sposób na osiągnięcie zysku poprzez sprzedaż nieruchomości w przyszłości.

Zainwestuj w Złoty Horyzont i ciesz się pięknem Szklarskiej Poręby przez cały rok!

Złoty Horyzont w Szklarskiej Porębie to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania! Nasza inwestycja oferuje 94 apartamenty z powierzchnią od 21 m2 do 43 m2wykończone pod klucz, gotowe do najmu.

To idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Ski Arena Szrenica czy szlaki górskie zlokalizowana w pobliżu inwestycji, zapewnią niezapomniane wrażenia.

To nie wszystko! W ramach naszej inwestycji znajduje się restauracja z lobby barem, basen rekreacyjny oraz basen zewnętrzny, sauny, jacuzzi, siłownia, grota solna, widokowy taras na dachu, narciarnia i rowerownia. Wszystko to, aby zapewnić naszym mieszkańcom komfortowy i aktywny pobyt.

Belle View – doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój własny azyl w pięknej, górskiej scenerii

Belle View przy ul. Słonecznej 1 składa się z 117 eleganckich apartamentów o powierzchni od 23 m2 do 90 m2, które łączą w sobie styl i wygodę. Wybrane lokale posiadają widok na panoramę górską Karkonoszy.

Belle View oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień:

  • strefa SPA,
  • sauna,
  • jacuzzi,
  • playroom dla najmłodszych,
  • rowerownię/ narciarnię.

Projekt jest idealny dla osób, które szukają nie tylko wygodnego i luksusowego apartamentu, ale także chcą mieć pewność, że ich inwestycja będzie przynosić wysokie przychody w przyszłości.

Postępy prac budowlanych

Obecnie w obu inwestycjach odnotowujemy realizację prac na poziomie 50% zaawansowania budowy. W ramach trwających prac podłączone zostaną: sieci zewnętrzne instalacji kanalizacyjnej i sanitarnej oraz wodociągowej. Do 30 kwietnia 2023 r. planowane jest osiągnięcie stanu surowego otwartego, czyli kolejnych 15% zaawansowania budowy.

Partnerem sprzedaży inwestycji Belle View i Złoty Horyzont jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.