Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Cyrhla Villas – przyjazna rodzinom inwestycja w sercu Tatr

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 15.02.2023

Zakopane, miasto pełne uroku i turystycznego zgiełku. W niektórych swoich rejonach wciąż jednak potrafi zaskoczyć – bywa spokojniejsze, bliższe naturze, komfortowe do życia i wypoczynku. Jednym z takich obszarów jest dzielnica Cyrhla zlokalizowana w najwyżej położonej dzielnicy miasta pozbawionej smogu i tłumów turystów. To właśnie tutaj powstaje całkiem nowa inwestycja o podwyższonym standardzie. Nie tylko piękne widoki i bliskość natury, ale także niezwykle wysoki standard wykończenia i atrakcje dla całej rodziny to rzeczy, które wyróżnią Cyrhla Villas.

Butikowa inwestycja w standardzie 5* w Zakopanem 

I etap osady Cyrhla Villas będzie składał się z 12, 110-metrowych apartamentów zaprojektowanych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Powierzchnia proponowanych apartamentów ma zapewnić przyszłym gościom komfortowy, dłuższy, rodzinny wypoczynek. Tutaj każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Wszystkie apartamenty będą wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty i urządzenia, co zapewni wygodę podczas pobytu w górach całej rodzinie.

Cyrhla Villas – relaks i rekreacja dla całej rodziny

W każdym z 12 apartamentów znajdzie ponad 40-metrowy, widokowy taras z własną gorącą banią. Miejsce z pewnością będzie doceniane szczególnie po całodziennych szaleństwach na okolicznych stokach narciarskich.

Projekt Cyrhla Villas w Zakopanem został stworzony z myślą o rodzinach z dziećmi, oferując im przestronne apartamenty oraz wiele udogodnień, takich jak:

  • plac zabaw, który zawiera naturalną ściankę wspinaczkową i tunele, liny i liany, górkę do zjeżdżania na sankach zimą;
  • sauna,
  • wiata piknikowa,
  • domki na drzewach wraz z trampolinami wbudowanymi w ziemię oraz siatkami przy domkach,
  • huśtawki do bujania,
  • szałas nad potokiem,
  • szopa ogrodowa, która ma na celu edukowanie dzieci w zakresie praktycznej pracy w ogrodzie.

W okolicy znajduje się również wiele atrakcji dla dorosłych i najmłodszych, takich jak wyciągi narciarskie czy szlaki turystyczne, co czyni Cyrhla Villas idealnym miejscem na rodzinne wakacje w górach.

Jak postępują prace?

Apartamenty realizowane są w technologii murowanej, wg koncepcji uznanego biura architektonicznego z zachowaniem więzi z tradycyjną architekturą Podhala.

Prace budowlane rozpoczęły się w marcu 2022 roku. Od początku swojej realizacji, prace przebiegają sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

Stan zaawansowania budowy to ponad 85%.

W chwili obecnej trwają prace nad montażem orynnowania z rurami spustowymi oraz obróbki blacharskie. Trwa montaż drzwi zewnętrznych.

Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków (roboty malarskie, suchy montaż, stolarka wewnętrzna okładziny ścienne i podłogowe, parapety wewnętrzne).

Wszystko wskazuje na to, że inwestycja zostanie ukończona zgodnie z harmonogramem, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowymi, komfortowymi apartamentami jeszcze w tym roku.

Jeśli marzysz o własnym apartamencie w pięknej i urokliwej okolicy, to Cyrhla Villas jest właśnie dla Ciebie. Nie czekaj, kup lokal w tym wyjątkowym miejscu już dziś i ciesz się niezapomnianymi chwilami w sercu Tatr.

 

Poprzedni artykuł

Apartamenty w Szklarskiej Porębie – najwyższa jakość strefy Wellness i atrakcyjne lokalizacje

Następny artykuł

Apartamenty w Łebie – zaledwie 5 min. od plaży – 80% prac za nami

Zobacz również