Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Inwestowanie w górskie apartamenty o większej powierzchni coraz bardziej popularne

Kategorie: Baza wiedzyInwestowanieData publikacji: 25.11.2022

Destynacje takie jak Podhale czy Karkonosze cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Jest to jeden z kluczowych powodów, dla których inwestorzy chętnie kupują nieruchomości w górach. Na co zwrócić uwagę, przy zakupie apartamentów żeby zyski Właścicieli były większe? Jakie apartamenty lub domy w górach wybierają Klienci poszukujący nieruchomości typu drugi dom?

Nowy trend na rynku nieruchomości w górach

Na rynku nieruchomości w górach możemy zaobserwować nowy trend. Rośnie zainteresowanie lokalami o wyższym standardzie. Przede wszystkim, mowa o standardzie wykończenia, posiadaniu strefy rekreacyjnej i niepowtarzalnego widoku z okna, ale również o większych metrażach. Turyści, szczególnie Ci wyjeżdzający na dłużej, nie chcą już przebywać w 20-metrowych apartamentach. Oczekując standardu premium, często przekładają większy komfort wypoczynku nad koszt wynajmu.

Inwestorzy  zainteresowani zakupem nieruchomości wybierają te, spełniające oczekiwania i preferencje przyszłych gości. Takie podejście pozwala na wygenerowanie satysfakcjonujących zwrotów. Z myślą o własnych pobytach, często decydują się na zakup większych lokali lub domów.

Sterfy SPA & Wellness

Domy w ofercie Marshall RE, posiadają prywatne: basen, saunę oraz gorącą banię. Jest to idealne rozwiązanie dla zakupu typu second home. Wszystkie udogodnienia znajdują się we własnym domu. Część projektów, w których domy tworzą tzw. osady, posiadają wspólne części rekreacyjne.

Duży wybór metraży

W Marshall Real Estate nie skupiamy się głównie na małych lokalach 20- 30-metrowych. W ofercie posiadamy również domy i apartamenty o metrażach powyżej 100 m2.

Jeśli szukasz nieruchomości w górach, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci zostać szczęśliwym właścicielem domu z widokiem na panoramę Tatr.

Poprzedni artykuł

Dlaczego inwestorzy tak chętnie nabywają nieruchomości na Podhalu?

Następny artykuł

Luksusowo, nie w hotelu, bez czekania, z gwarancją widoku. Segment premium w kurortach

Zobacz również