Inwestycja stworzona z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców

W skład inwestycji Nadmorska Florina wchodzą cztery budynki z windami, w których powstanie łącznie 129 apartamentów. Każdy apartament będzie posiadał prywatne, naziemne miejsce postojowe. Powierzchnie lokali będą się wahać od 25 m2 do 65 m2, dając tym samym szeroki wybór.

Co więcej, ceny rozpoczynają się od 498 792 zł netto, co obejmuje już pełne wykończenie lokalu. Standard, w którym otrzymasz swój apartament, obejmuje m.in. kompletnie wyposażoną kuchnię, sprzęt AGD oraz wyposażenie łazienki. To gwarancja, że od samego początku poczujesz się komfortowo w swoim drugim domu nad morzem.

Nadmorska Florina w Łebie – idealne miejsce dla miłośników Bałtyku

Poza pięknymi piaszczystymi plażami, które znajdują się zaledwie 350 metrów od kompleksu, możesz wybierać spośród różnych typów apartamentów, w tym jedno- i dwupoziomowych.

Dodatkowo, teren inwestycji jest ogrodzony, zapewniając prywatność i bezpieczeństwo dla jej mieszkańców. Okolica, w której znajduje się kompleks, jest cicha i spokojna, idealna dla tych, którzy pragną wypoczynku z dala od zgiełku miasta.

Postępy prac budowlanych

Aktualnie prace budowlane na inwestycji koncentrują się na wykończeniu apartamentów oraz części wspólnych (klatek schodowych). W najbliższych miesiącach rozpocznie się aranżacja zieleni wokół budynków, aby teren był przyjazny tak dla dorosłych jak i młodszych gości.

Jednakże, z przykrością informujemy, że odbiory lokali odbędą się z pewnym opóźnieniem. Spowodowane jest to wprowadzonymi sankcjami dotyczącymi spółek z udziałem kapitału rosyjskiego. Novatek, dostawca i właściciel sieci dystrybucji gazu w Łebie, został objęty tym zakazem.

Rząd RP zabronił dołączenia nowych podmiotów do sieci Novatek. W związku z tym, konieczne było zaprojektowanie i uzyskanie pozwolenia na budowę zbiorników LPG zasilających kotłownie w budynkach A, B, C, D kompleksu Nadmorska Florina. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, aby jak najszybciej dostarczyć gotowe lokale. Przewiduje się, że przekazanie lokali w budynkach A i B w ręce właścicieli nastąpi na przełomie września/października. W przypadku budynku C nastąpi to do końca 2023 r.

Zainwestuj w komfort, piękno i bliskość morza

Zapraszamy do zakupu lokalu w kompleksie Nadmorska Florina w Łebie. Ta inwestycja to nie tylko okazja do posiadania drugiego domu nad morzem, ale także doskonała możliwość inwestycyjna.

To wyjątkowa okazja, która nie powinna umknąć Twojej uwadze. Zainwestuj w komfort, piękno i bliskość morza, które Łeba może Ci zaoferować. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie daje ta inwestycja.