Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Nadmorskie propozycje apartamentów na Wyspie Sobieszewskiej – postępy prac budowlanych

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 24.03.2021

W nieco spokojniejszej dzielnicy Gdańska, zapewniającej łatwy dostęp zarówno do atrakcji miasta jak i czystych, niezatłoczonych plaż powstają projekty z najnowszej oferty Marshall Real Estate – Villa Neptun oraz Lazur Park. Budowy ruszyły, a my, sprawdziliśmy jak postępują prace. Inwestycje Villa Neptun oraz Lazur Park zlokalizowane są na Wyspie Sobieszewskiej znajdującej się niecałe 15 min jazdy samochodem od centrum Gdańska. Od […]

W nieco spokojniejszej dzielnicy Gdańska, zapewniającej łatwy dostęp zarówno do atrakcji miasta jak i czystych, niezatłoczonych plaż powstają projekty z najnowszej oferty Marshall Real Estate – Villa Neptun oraz Lazur Park. Budowy ruszyły, a my, sprawdziliśmy jak postępują prace.

Inwestycje Villa Neptun oraz Lazur Park zlokalizowane są na Wyspie Sobieszewskiej znajdującej się niecałe 15 min jazdy samochodem od centrum Gdańska. Od północnej strony teren oblewany jest wodami Morza Bałtyckiego, a od południowej Martwą Wisłą.

Tuż przy niej, powstaje pierwszy z projektów- Villa Neptun. Położenie- druga linia zabudowy od nadbrzeża Martwej Wisły, a zarazem niespełna 1km od Morza Bałtyckiego zapewnia dostęp do wielu lokalnych atrakcji turystycznych m.in. plażytramwaju wodnego, czy powstającej mariny jachtowej. Kompleks złożony będzie z dwóch obiektów obejmujących łącznie 40 apartamentów 1-, 2- lub 3-pojowowych o powierzchni od 28 m2 do 67 m2. Do dyspozycji właścicieli i gości pozostaną sauny znajdujące się w obu budynkach czy wiata na rowery.

Drugi projekt z oferty firmy- Lazur Park to kameralny, 3-kondygnacyjny obiekt, w skład którego wchodzi 36 lokali o powierzchni od 31 do 58 m2. Do każdego mieszkania przypisane zostanie miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska. Dodatkowo, budynek wyposażony zostanie w system monitoringu zewnętrznego, a każdy lokal posiadać będzie inteligentny system sterowania ogrzewaniem. Do dyspozycji mieszkańców pozostanie również sala rekreacyjna (kinowo-bilardowa).

Nadmorskie apartamenty jako rozwiązanie inwestycyjne

Villa Neptun oraz Lazur Park zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom osób poszukujących nadmorskich apartamentów wykorzystywanych na własne potrzeby, jak i tych chcących czerpać zyski z najmu krótkoterminowego. Przemawiają za tym: atrakcyjna lokalizacja, funkcjonalność apartamentów oraz przynależność ogrodów lub tarasów. Nie bez znaczenia pozostaje również możliwość wykończenia lokalu pod klucz, a także opcja powierzenia go w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.

Postępy prac budowlanych

Villa Neptun
Prace budowlane rozpoczęły się na początku listopada 2020 r. Na terenie inwestycji Villa Neptun zostały wykonane ściany fundamentowe poziomu 0 w budynkach 1 oraz 2 i izolacja fundamentów. Następnie, w budynku nr 1 wykonano ściany murowane poziomu 1 oraz strop. Aktualnie, trwają prace prowadzące do powstania ścian murowanych poziomu 2 oraz stropu na budynku nr 2, a także ścian działowych na poziomie 0.

Lazur Park
W IQ 2020 r. rozpoczęto realizację I etapu inwestycji. Wykonana została płyta fundamentowa, a następnie ściany murowane do poziomu +1. Obecnie, trwają prace nad budową stropu nad poziomem +1 oraz ścian murowanych na poziomie +2.

Poprzedni artykuł

Prestiżowa inwestycja na Szlaku Wielkich Jezior – Węgorzewo – aktualności z placu budowy

Następny artykuł

Nowe nadmorskie projekty deweloperskie w sprzedaży od 6.04.2021

Zobacz również