Prace budowlane na inwestycji

Na placu budowy Pino Resort nie ma czasu na zwolnienie tempa!

W budynku H5 zakończono już wykończenie dachu oraz elewacji, a także wykonano posadzki na parterze i piętrze. Aktualnie skupiamy się na instalacjach sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych, a także na szpachlowaniu mieszkań na parterze.

W budynku H6 prace nad szczelnością dachu oraz montaż stolarki okiennej na piętrze zostały ukończone. Obecnie trwają prace nad posadzkami oraz szpachlowaniem mieszkań na parterze i piętrze. Na tym etapie budynek zostanie pokryty elewacją.

Ponadto, na terenach zewnętrznych prowadzone są prace nad instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi.

Planowane zakończenie trwającego VI etapu projektu przypada na przełom kwietnia i maja br. Wtedy też prace budowlane zostaną zrealizowane już w 73%.

Pino Resort to nie tylko apartamenty

Szukający spokoju i ciszy, chętnie wybierają zielone tereny gdańskiej Wyspy Sobieszewskiej i jej szerokie, piaszczyste plaże. Miejsca te, zapewniają spokój i relaks wśród nadmorskiego lasu. Już pod koniec roku noclegową ofertę dzielnicy Gdańska wzbogaci projekt Pino Resort ze swoją rozbudowaną strefą wypocznkową, w której znajdą się m.in.:

– basen zarówno wewnętrzny,

– restauracja,

– mini golf, boisko do siatkówki i plac zabaw.

 

Drugi dom nad Bałtykiem

Propozycja apartamentów Pino Resort to z jeden strony doskonała lokata kapitału z możlwiością wzrostu wartości nieruchomości w czasie oraz generowania dodatkowego przychodu z najmu krótkioterminowego, z drugiej zaś, drugi dom do ich właścicieli. Za sprawą zróżnicowanej oferty apartamentów o powierzchniach od 35 m2 do 69 m2 tutaj każdy znadzie coś dla siebie, dostosowując nieruchomość do swoich potrzeb.

Zapytaj o dostępne apartamenty i wybierz lokal dla siebie!