Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Potencjał turystyczny Białki Tatrzańskiej

Kategorie: AktualnościGóryData publikacji: 19.01.2023

Białka Tatrzańska to wyjątkowa miejscowość położona w sercu Tatr. Region słynie z bogatej, bardzo dobrze przygotowanej infrastruktury narciarskiej oraz basenów termalnych, które stanowią formę wypoczynków dla całej rodziny. Tutaj po prostu nie można się nudzić! To wymarzone miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku, ale i tych, którzy preferują relaks w wysokiej klasy strefach SPA.

W ciągu ostatnich kilku lat rozwój turystyki w Białce Tatrzańskiej był bardzo dynamiczny. Rozwinęła się infrastruktura drogowa i pojawiła się bogata oferta turystyczna.

Białka Tatrzańska posiada duży potencjał ze względu na swoje położenie. Od Zakopanego dzieli ją ok. 20 min jazdy samochodem. Jest nieco bardziej spokojniejszą częścią Podhala, ale z licznymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak:

 • trasy narciarskie,
 • baseny termalne,
 • skutery śnieżne,
 • trasy piesze i rowerowe,
 • spa oraz wiele innych.

Rozwój turystyki w Białce Tatrzańskiej przyniósł również wiele korzyści ekonomicznych dla lokalnej społeczności. Wiele osób znalazło zatrudnienie w branży turystycznej, a rozwój infrastruktury przyciągnął inwestycje do regionu.

Atrakcje turystyczne w Białce Tatrzańskiej zimą

Zimą Białka Tatrzańska jest rajem dla narciarzy – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Właśnie tu znajduje się jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce – Kotelnica.

Ośrodek oferuje szeroki wybór tras narciarskich dla każdego poziomu zaawansowania. Łączna długość tras wynosi 14 km, z czego aż 73% to trasy o łatwym stopniu trudności. Bardziej doświadczeni narciarze znajdą ciekawe trasy na Kotlenicy Białczańskiej i Jankulakowskim Wierchu, natomiast początkujący i rodziny z dziećmi mogą udać się na łagodniejsze stoki Bani. Niektóre trasy posiadają homologację FIS.

Kotelnica posiada nowoczesne koleje linowe i wyciągi. Dla tych, którzy chcą się nauczyć jazdy na nartach lub snowboardzie, powstała szkółka narciarska z doświadczonymi instruktorami.

Jakie atrakcje turystyczne oferuje region latem?

Latem Białka staje się oazą dla miłośników pieszych wycieczek i wypraw rowerowych. W sezonie letnim tu można skorzystać z wielu atrakcji turystycznych, takich jak:

 • Wycieczki górskie,
 • Kąpiele w basenach termalnych,
 • Jazda na rowerze po górskich trasach,
 • Przejażdżki konne,
 • Park linowy i inne atrakcje dla całej rodziny.

W ofercie Marshall Real Estate znajdziemy luksusowe apartamenty w Białce Tatrzańskiej. Projekt wyróżnia doskonała lokalizacja – tylko 500 m do stoków narciarskich Kotelnica i Bania.

Apartamenty posiadają bogate zaplecze rekreacyjne:

 • basen (który z pewnością wyróżni obiekt na tle konkurencji),
 • jacuzzi,
 • strefę relaksu.

To obiekt szyty na miarę potrzeb osób odwiedzających Białkę! Właściciele apartamentów będą mogli skorzystać z restauracji, która będzie miała charakter śniadaniowni serwującej świeże i pełnowartościowe posiłki dające energię na cały dzień. Do każdego pobytu będzie można zakupić tzw. „zestawy pakietowe” – śniadanie, obiad, kolację.

Inwestycja składa się z 38 lokali. Niektóre z nich mają możliwość zainstalowania prywatnego jacuzzi. W ofercie również znajdują się apartamenty z ogrodem zimowym.

Ta propozycja to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odpocząć od codzienności i w pełni poczuć klimat Podhala.

Zgłoś się do nas już dziś i zostań właścicielem apartamentu premium w Białce Tatrzańskiej, gdzie spełnią się marzenia o wypoczynku w pięknych Tatrach!

Partnerem sprzedaży inwestycji jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Rozwój rynku nieruchomości w Kościelisku

Następny artykuł

Pratum Mikołajki – Aktualności z placu budowy

Zobacz również