Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Zachwyć się Wyspą Sobieszewską – poznaj możliwości inwestycyjne w Gdańsku

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 02.03.2023

Wyspa Sobieszewska będąca nadmorską dzielnicą Gdańska kryje w sobie wiele tajemnic. Na obszarze znajdującym się niecałe 15 min jazdy samochodem na wschód od centrum miasta, możemy znaleźć czyste, niezatłoczone plaże, niezmienioną naturę oraz klimat sprzyjający wypoczynkowi.

Przewagą wyspy są z pewnością panujące tu warunki naturalne. Przylegający do niej 11 km pas szerokich plaż prowadzący od Rezerwatu Ptasi Raj aż do Rezerwatu Mewiej Łachy zachwyca czystością oraz malowniczym pasmem wydm.

Plaże regularnie otrzymują wyróżnienie „Błękitnej flagi”, które przyznawane jest tylko najlepszym kąpieliskom na całym świecie, reprezentującym najwyższe standardy bezpieczeństwa, czystości oraz troski o środowisko naturalne.

Dodatkowo, jest to jeden z nielicznych regionów u wybrzeży Morze Bałtyckiego, na terenie którego zawsze można znaleźć bursztyny. Dzięki temu sobieszewskie plaże zyskały miano „Bursztynowego Wybrzeża”.

Choć obszar administracyjnie pozostaje częścią Gdańska, w tej nietypowej dzielnicy można spotkać nadal nienaruszona przyrodę oraz klimat sprzyjający wypoczynkowi co szczególnie przyciąga urlopowiczów. Ku ich radości, teren niedawno zyskał nowe atrakcje: tuż przy ul. Nadwiślańskiej powstałą marina jachtowa, a wschodnia część wyspy została uzupełniona o trasę rowerową, która utworzy niemal zamkniętą pętlę. Inwestycje podniosą trakcyjność terenu i z całą pewnością napędzą dalszy rozwój turystyki w regionie.

Dla fanów żeglarstwa

Budowa przystani jachtowej przy ul. Nadwiślańskiej została ukończona we wrześniu br. Port został oddany i przekazany pod opiekę Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu odpowiedzialnemu za zarządzanie obiektem. Projekt objął utworzenie zamkniętego portu złożonego z trzech prefabrykowanych pomostów mogących pomieścić 73 jednostki pływające oraz slipu. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się hangar służący do przechowywania sprzętu, sala szkoleniowa oraz wiata grillowa. Rozbudowana infrastruktura portu umożliwi organizowanie
wydarzeń żeglarskich
 takich jak regaty czy szkolenia.


… i miłośników przyrody

W ostatnich miesiącach zmodernizowano 7,5 km odcinek Wiślanej Trasy Rowerowej między Przegaliną a Świbnem pokrywający się z międzynarodową trasą EuroVelo 9. Jest to wschodni fragment ponad 30 km szlaku rowerowego obejmującego Wyspę Sobieszewską. Podróżując trasą można nie tylko podziwiać wyjątkową naturę, ale także korzystać ze sprzyjających nadmorskich warunków klimatycznych. Inwestycja obejmowała m.in. położenie nawierzchni asfaltowej oraz montaż oświetlenia ulicznego.

Rozwój rynku nieruchomości w regionie

W ostatnim czasie na Wyspie Sobieszewskiej pojawiło się wiele nowych inwestycji deweloperskich. Jest to wynik rosnącego zainteresowania tą piękną okolicą i chęcią zamieszkania bądź wypoczynku w bliskości Rezerwatów przyrody oraz Bałtyku.

Wielu inwestorów dostrzegło potencjał Wyspy Sobieszewskiej i postanowiło zainwestować w nieruchomości apartamentowe w jej obszarze. Nowe projekty wpasowują się w charakter otoczenia i czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

W ofercie Marshall Real Estate można znaleźć nieruchomości na Wyspie Sobieszewskiej, które zaspokoją potrzeby zarówno indywidualnych klientów, jak i inwestorów poszukujących okazji do generowania przychodów z najmu krótkoterminowego. W przypadku dwóch projektów deweloperskich: Baltic Line oraz Baltic Porto, prace budowlane już zostały zakończone, a właścicieli odbierają klucze od swoich lokali. Prace budowalne wciąż trwają w przypadku inwestycji Sol Marina – powstającej tuż przy wjeździe na Wyspę Sobieszewską. To z pewnością najbardziej luksusowa inwestycja w tej części wybrzeża. Odwiedzających zachwyca licznymi udogodnieniami: prywatną mariną jachtową, rozbudowaną strefa SPA czy bogatą ofertą gastronomiczną.

Oferta nieruchomości wciąż się powiększa

Na Wyspie Sobieszewskiej wkrótce powstanie nowoczesny kompleks apartamentów, który przyciągnie każdego, kto pragnie odpoczynku, relaksu i rozrywki w jednym miejscu. Dzięki nowoczesnym udogodnieniom każdy będzie mógł zrelaksować się i odprężyć w zaciszu własnego apartamentu. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności, już niedługo więcej informacji na temat nowej inwestycji.

Jeśli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, zachęcamy do kontaktu. Zespół Marshall RE jest gotowy, by pomóc Ci w każdej kwestii i udzielić kompleksowej informacji na temat projektów z naszej oferty.

Poprzedni artykuł

Apartamenty Zwierzyniecka Residence – odbiory lokali jeszcze przed wakacjami

Następny artykuł

Apartamenty w Szklarskiej Porębie – odkryj walory regionu atrakcyjnego inwestycyjnie

Zobacz również