Wybierz aranżację wnętrz podkreślającą charakter miejsca

Propozycje aranżacji i wyposażenia apartamentów stworzonych dla inwestycji Sol Marina wyróżniają się elegancją, stylem oraz praktycznością. Dominują w nich stonowane kolory bieli i beżów, które nadają wnętrzom harmonijny i nowoczesny wygląd. Dodatkowo, subtelne, wyraziste akcenty kolorystyczne przywodzą na myśl atmosferę nadmorskiego otoczenia, nadając pomieszczeniom niepowtarzalny charakter.

Ostateczny efekt aranżacji lokali, który można podziwiać już w pierwszym etapie projektu nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale również harmonijnie współgra z ideą projektu, tworząc miejsce, które spełnia oczekiwania estetyczne oraz zapewnia wyjątkowy komfort i doskonałe warunki do życia czy relaksu. Wypracowane koncepcje podkreślają najważniejsze cechy budynków – ich geometryczną formę oraz duże przeszklenia, które gwarantują doskonałe nasłonecznienie zachwycający widok na prywatną marinę i cumujące jachty.

Korzystając z usług naszego partnera, Klient otrzymuje możliwość nabycia apartamentu w pełni wykończonego i wyposażonego, bez konieczności angażowania się w skomplikowane procesy. Dodatkowo, współpraca w zakresie zarządzania najmem sprawia, że Sol Marina to nie tylko idealne miejsce na relaks i wypoczynek, ale również doskonała forma lokaty kapitału, zapewniająca bezobsługowe zarządzanie finansami.

Tymczasem na placu budowy III etapu…

Prace ruszyły na dobre! Ich największe zaawansowanie można dostrzec w przypadku budynków od C1 do C7, które osiągnęły stan surowego otwarty.  Aktualnie, prace realizowane są w ramach V fazy projektu, która zakłada:

  • Kompletną elewację budynków C3-C7
  • Wykonanie podbudowy pod drogi i parkingi
  • Dostawę stolarki drzwiowej wewnętrznej
  • Instalacj podposadzkowe i podkłady betonowe w bud. C3 i C6

W przypadku budynków C8 – C16, zgodnie z harmonogramem, prace budowlane rozpoczęły się z końcem 2023 r. Do tej pory udało się wykonać:

  • Płytę fundamentową C8, C11, C14;
  • Palowanie pod bud. C8-C16

Zakończenie budowy III etapu inwestycji (budynków C1 – C16) planowane jest na IV Q 2024 roku.