Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Zamkowa Park – już wkrótce rozpoczęcie sprzedaży II etapu inwestycji w północnej części Mazur

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 18.11.2021

Stopień realizacji I etapu inwestycji Zamkowa Park w Węgorzewie przekroczył już 80%, a budowa drugiego z trzech zaplanowanych apartamentowców osiągnęła poziom III kondygnacji. Prace postępują zgodnie z zakładanym harmonogramem, a start sprzedaży II etapu zbliża się wielkimi krokami! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z terenu inwestycji i szczegółami na temat kolejnego etapu.

Kompleks apartamentowców Zamkowa Park zakłada powstanie kameralnego osiedla o podwyższonym standardzie w najbardziej atrakcyjnej części miasta. Projekt składa się z trzech budynków (A, B i C), których budowa została podzielona na dwa etapy.

BUDOWA PIERWSZEGO ETAPU DOBIEGA KOŃCA

Pierwszy etap, którego realizacja rozpoczęła się pod koniec 2020 r. obejmuje powstanie budynku „A” oraz hali garażowej. W ostatnich tygodniach obiekt pokryto blachodachówką oraz zamontowano panoramiczne okna. Dzięki wykonywanej właśnie elewacji budynku, nabiera on nowoczesnego i bardzo eleganckiego charakteru. W najbliższych tygodniach prace będą koncentrować się na wykończeniu części wspólnych (klatek schodowych) oraz zagospodarowaniu drogi wjazdowej na terenie inwestycji. Zakończenie realizacji I etapu zaplanowano na IQ 2022 r. W sprzedaży pozostają już ostatnie cztery, przestronne apartamenty.

II ETAP JUŻ W REALIZACJI!

Prace nabrały także tempa w przypadku budowy II etapu, w którym powstaną dwa pozostałe, zaplanowane apartamentowce. Aktualnie, działania skupiają się na utworzeniu II piętra (III kondygnacji) dla budynku „B”. Do tej pory wykonane zostały ściany konstrukcyjne i osłonowe nadziemia dla dwóch kondygnacji. Wewnątrz budynku powstały także stropy oraz schody na poziomie zrealizowanej pierwszej kondygnacji. Stopień zaawansowania prac budowlanych określa się na ok. 40%. Zakończenie realizacji II etapu zaplanowano na 4Q 2022.

WKRÓTCE START SPRZEDAŻY II ETAPU

Obiekt Zamkowa Park położony jest w północnej części Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich przy ul. 3 Maja w Węgorzewie. To pozycja dla osób ceniących wysoki komfort życia w połączeniu z otoczeniem natury i infrastruktury żeglarskiej. Wypoczynkowi sprzyja z pewnością widok z okien i tarasów: na zabytkowy zamek i zielony, miejski skwer.

Sprzedaż apartamentów w budynku „B” (II etap inwestycji) stratuje już wkrótce! Znajdziemy w nim:

  • 15 przestronnych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni (od 32 m2 do 101 m2),
  • tarasy nawet do 70 m2,
  • lokale sprzedawane z komórkami lokatorskimi,
  • miejsca parkingowe w hali garażowej,
  • doskonale zagospodarowane części wspólne: dodatkowe miejsca parkingowe dla gościplac zabaw dla najmłodszych, dużo zieleni,
  • przeszklenia, nowoczesny design,
  • cena od 7260 zł brutto m2

Dodatkowo:

  • inwestycja oparta o Ustawę deweloperską – 8% VAT,
  • możliwość odebrania wykończonego lokalu pod klucz,
  • możliwość powierzenia apartamentu w zarządzanie profesjonalnemu operatorowi.

Wyłącznym biurem sprzedaży projektu Zamkowa Park jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Pratum – długo wyczekiwany projekt apartamentów w Mikołajkach już w sprzedaży

Następny artykuł

Baltic Line / Baltic Porto – aktualności z placu budowy

Zobacz również