Pierwszy etap inwestycji (budynek A) to nie tylko komfortowe, widokowe apartamenty, ale również rozbudowana strefa SPA & Wellness, w której można skorzystać z usług na najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że części rekreacyjne będą także dostępne dla przyszłych gości apartamentów w ramach II etapu (budynek B), a całość stworzy spójny, rozbudowany kompleks wypoczynkowy.

Zgodnie z pierwotną koncepcją, Resort oferuje bogatą gamę udogodnień, tworząc idealne miejsce do relaksu i rozrywki:

  • Restauracja z Lobby Barem: eleganckie miejsce na wykwintne dania oraz spotkania w przyjemnej atmosferze.
  • SPA z Grotą Solną: kompleks SPA oferujący korzyści zdrowotne związane z inhalacją soli, zapewniający relaks i poprawę zdrowia skóry.
  • Sauna Parowa, Infrared i Sauna Sucha: różnorodność saun dla oczyszczenia organizmu i relaksu.
  • Pokój Relaksacyjny: strefa odpoczynku, idealna do relaksu i medytacji.
  • Brodzik dla Dzieci: bezpieczny basen dla najmłodszych gości, zapewniający radość z zabawy.
  • Basen Rekreacyjny: duży basen do pływania i relaksu.
  • Jacuzzi: zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, zapewniające relaksujący hydromasaż.
  • Swim-Up Bar: bar przy basenie.
  • Dodatkowe udogodnienia: rowerownia/ narciarnia, widokowy taras.

Hotel położony jest w kameralnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie, dzięki której goście odpoczną od miejskiego zgiełku i hałasu. Bliskość szlaków pieszych i rowerowych, stacji narciarskich oraz lokalnych atrakcji powoduje, że jest to miejsce odpowiednie dla osób ceniących aktywny wypoczynek w górach bez względu na porę roku.

Wybierz apartament dostosowany do swoich potrzeb

II etap inwestycji składa się z 94 apartamentów o powierzchni od 21 m2 do 43 m2, które charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wnętrzem. Do każdego z lokali przynależy balkon.

Wszystkie apartamenty będą wykończone z wykorzystaniem materiałów nawiązujących do natury. Przy wykończeniu będzie wykorzystywane drewno, kamienie i kolory ziemi. Oświetlenie będzie ciepłe i przytulne, a dodatki będą inspirowane krajobrazami górskimi. Celem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, która będzie się idealnie komponować z pięknem otaczającej przyrody.

Planowany termin zakończenia budowy II etapu inwestycji to II kwartał 2024 roku. Nie przegap okazji, aby zostać właścicielem apartamentu w Złotym Horyzoncie!