Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Apartament BM10

Lokalizacja:

Łeba, ul. Nadmorska 22

Metraż apartamentu:

36.82m2

Liczba pokoi:

1

Piętro:

0

Status:

wolne

Nr.
Pomieszczenie
Metraż (m2)
1.
Salon z aneksem
29.17
2.
Łazienka
4.17
3.
Łazienka
3.48
4.
Taras
7.86

Suma:36.82m2

Pobierz ofertę

Opis inwestycji

Nadmorska Florina w Łebie to miejsce, w którym połączyliśmy morze, jezioro i las, aby dać Ci przestrzeń do zrównoważonego życia. To leśne osiedle powstające w otulinie parku Natura 2000, oddalone jest zaledwie 350 metrów od wejścia na jedną z najpiękniejszych polskich plaż. Od strony południowej, teren inwestycji sąsiaduje z Jeziorem Sarbsko.

Inwestycję Florina tworzą cztery budynki z windami, w których łącznie zaplanowano 129 apartamentów. Do każdego apartamentu przynależy prywatne, naziemne miejsce postojowe.

Podstawowe informacje :

 • Lokalizacja : Łeba, ul. Nadmorska 22
 • Apartament 36,82 m2 z pięknym widokiem na sosnowy las
 • lokal sprzedawany na rynku pierwotnym ( nowy nabywca nie płaci 2% PCC )
 • w cenie lokalu zawarte jest wykończenie, meble kuchenne oraz sprzęt AGD
 • za dodatkową opłatą istnieje opcja wyposażenia
 • apartament może zostać powierzony pod opiekę profesjonalnemu operatorowi
 • miejsce postojowe 24 600 zł brutto
 • budowa obiektu zakończy się w III Q 2023 r

Zalety inwestycji :

 • Doskonała lokalizacja –jedynie 350 m do pięknej piaszczystej plaży
 • W pobliżu jezioro Sarbsko – 70 m
 • Centrum Łeby ok 5 minut spacerem
 • Możliwość zwrotu 23 % VAT ( dotyczy również osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej )
 • Pełna własność z odrębną Księgą Wieczystą
 • Wysoki standard wykończenia

Serdecznie zapraszamy na prezentację oraz do obejrzenia apartamentu na żywo

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Marshall Real Estate Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

 

Lokalizacja

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami