Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Apartament M14

Lokalizacja:

Mikołajki, ul. Spacerowa 17

Metraż apartamentu:

67.56m2

Liczba pokoi:

4

Piętro:

1

Status:

wolne

Nr.
Pomieszczenie
Metraż (m2)
1.
Salon z aneksem
25.14
2.
Pokój
10.27
3.
Pokój
9.85
4.
Gabinet
8.37
5.
Łazienka
3.93
6.
Korytarz
8
7.
Pow. pod ściankami
2
8.
Taras
9.3

Suma:67.56m2

Pobierz ofertę

Opis inwestycji

Lake Park Residence to prestiżowy, kameralny apartamentowiec o wysokim standardzie usytuowany w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji na turystycznej mapie Mikołajek.

 

Podstawowe informacje :

 • kameralny budynek – tylko 38 apartamentów
 • Apartament 67,56 m2 posiadający balkon 9,30 m2
 • lokal sprzedawany na rynku pierwotnym
 • kupujący zwolniony z podatku PCC 2%
 • lokal może zostać wykończony i wyposażony
 • istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego zewnętrznego
 • apartamentowiec usytuowany 30 m od jeziora Mikołajskiego, przy porcie jachtowym Cicha Zatoka,
 • podana w ogłoszeniu cena lokalu jest ceną brutto zawierającą 8% VAT

 

NOWOCZESNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ:

 • wielkoformatowe okna – zapewniają odpowiednie nasłonecznienie,
 • duże, komfortowe tarasy,
 • piękny widok

 

WYJĄTKOWA OKOLICA:

Lake Park Residence zlokalizowany jest przy promenadzie prowadzącej do Dzikiej Plaży, po drugiej stronie znajduje Wioska Żeglarska będąca integralną częścią Portu Mikołajki. A wszystko to w miejscu zwanym mazurską Wenecją – Mikołajkach. Otoczenie parków, lasów oraz szlaku Wielkich Jezior Mazurskich gwarantuje ciszę oraz komfortowe warunki do odpoczynku.

 

Serdecznie zapraszamy na prezentację oraz do obejrzenia apartamentu na żywo.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Marshall Real Estate Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Lokalizacja

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami