Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Apartament M30

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Kempingowa

Metraż apartamentu:

35.77m2

Liczba pokoi:

2

Piętro:

1

Status:

wolne

Nr.
Pomieszczenie
Metraż (m2)
1.
Salon z aneksem
17.8
2.
Sypialnia
8.73
3.
Łazienka
4.45
4.
Komunikacja
4.79
5.
Balkon
2.49

Suma:35.77m2

Pobierz ofertę

Opis inwestycji

Baltic Porto to projekt znajdujący się na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. To inwestycja adresowana do osób poszukujących wytchnienia od codziennych obowiązków, w otoczeniu sosnowych lasów i morza. Atrakcyjność inwestycyjną projektu oprócz lokalizacji zapewniają stosunkowo niewielkie powierzchnie apartamentów: od 28 m2 do 45 m2.

Plaże Wyspy Sobieszewskiej odznaczane są statusem Błękitnej Flagi. Wyróżnienie jest gwarancją jakości oraz idealnych warunków do spędzania czasu na plaży. Przyznawane jest tylko najlepszym kąpieliskom na całym świecie, które reprezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa, czystości oraz troski o środowisko naturalne. Kąpieliska tworzą 11 kilometrowy, szeroki, piaszczysty pas plaży prowadzący od rezerwatu Ptasi Raj aż do rezerwatu Mewiej Łachy.

Podstawowe informacje :

 • Lokalizacja : Gdańsk, ul. Kempingowa
 • Apartament 35,77 m2 posiadający balkon
 • lokal sprzedawany GOTOWY do odbioru ( nowy nabywca nie płaci 2% PCC )
 • lokal w stanie deweloperskim, może zostać wykończony i wyposażony
 • apartament może zostać powierzony pod opiekę profesjonalnemu operatorowi
 • miejsce postojowe 30 750 zł brutto

Zalety inwestycji :

 • Doskonała lokalizacja – zielona dzielnica Gdańska, ok 1 km od morza
 • W pobliżu dwa rezerwaty przyrody: Mewia Łacha oraz Ptasi Raj
 • Zachwycające bursztynowe plaże
 • Centrum Gdańska ok 20 minut
 • Możliwość zwrotu 23 % VAT ( dotyczy również osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej )
 • Pełna własność z odrębną Księgą Wieczystą
 • Nowoczesna architektura nawiązująca do tradycji
 • Wysoki standard wykończenia
 • 2 sauny w budynku

Serdecznie zapraszamy na prezentację oraz do obejrzenia apartamentu na żywo

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Marshall Real Estate Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Marshall Real Estate Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Lokalizacja

Galeria

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami