Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Pratum Mikołajki – etap II

ul. Mrągowska, Mikołajki
Region inwestycji:

warmia i mazury

LICZBA APARTAMENTÓW: 47

METRAŻ: 31m2-184m2

CENA NETTO OD: 566,845

Status inwestycji: w sprzedaży

Apartamenty z pięknym
widokiem na jezioro Tałty

Skontaktuj się z nami

Pratum Mikołajki – etap II

Odkryj Mikołajki na nowo

Pratum II to kontynuacja wyjątkowego konceptu nowoczesnych apartamentów z rozbudowaną częścią rekreacyjną powstałego w sąsiedztwie Jeziora Tałty w Mikołajkach. Projekt stanowi połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych. Pratum to oferta stworzona dla tych, którzy na rynku mieszkaniowym szukają prawdziwych perełek, łącząc dwa światy – świat przyrody ze światem nieruchomości premium.

 

Mikołajki, w których powstaje projekt Pratum, położone są nad dwoma jeziorami: Tałty i Mikołajskim na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To enklawa dla każdego, kto pragnie żyć w harmonii z otaczającą naturą, bez utraty wygody życia. Niesamowite krajobrazy w sezonie letnim zamieniają się w tętniące życiem centrum turystyczne. Miasto pełne jest uroczych kafejek i doskonałych restauracji, licznych ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych. Miłośników natury zachwyci malownicza promenada i zaciszna przystań a także nowoczesna infrastruktura żeglarska.

Apartamenty

8% VAT oraz 23% VAT

Dostęp do jeziora:

Pomost z możliwością zacumowania

Opcja wykończenia pod klucz

Odbierz gotowy apartament

Garaż

Miejsce w hali garażowej

Strefa Sport & Wellness

Jacuzzi, sauny, sala kinowa

Planowane odbiory

II etap - 4Q 2025

15%
Start budowy 3Q 2023
Stan zaawansowania budowy
Planowane zakończenie budowy II etapu 4Q 2025

Pozwól sobie na wysoki standard wypoczynku

Inwestycja Pratum realizowana będzie w czterech etapach. Pierwszy etap projektu, od II Q 2023 roku zaprasza do odwiedzenia i wypoczynku. W ramach II etapu inwestycji zostanie zrealizowanych 47 apartamentów. Na terenie inwestycji zaplanowano także dodatkową halę garażową oraz komórki lokatorskie.

Na podniesienie atrakcyjności obiektu z pewnością wpłyną powstałe już części Sport&Wellness: mini sala kinowa, strefa saun, bawialnia dla dzieci oraz siłownia. W budynku A (II etap) znajdzie się również strefa restauracyjna. Dla właścicieli apartamentów oraz ich gości, przy Jeziorze Tałty powstanie nowoczesny pomost z miejscami do cumowania jachtów, strefą relaksu oraz punktem gastronomicznym.

Stylowe wnętrza

Do realizacji projektu wybrano naturalne materiały jak szkło, drewno, ceramika i kamień. Dachy budynków porośnięte zostaną zielenią, która wtopi Pratum w otaczającą przyrodę i nada niepowtarzalny charakter. Inwestycja została zaplanowany tak, by skupiać w sobie wygodę i szyk nowoczesnego projektu z szacunkiem do środowiska naturalnego, w którym funkcjonuje.

Klienci zainteresowani odebraniem w pełni wykończonego i wyposażonego apartamentu, mogą skorzystać z jednego z dwóch przygotowanych pakietów wykończeń. Propozycje rożnią się między sobą gamą kolorystyczną oraz użytymi materiałami. Oba pakiety wpisują się jednak w charakter wyjątkowej inwestycji jaką jest projekt Pratum.

Model biznesowy

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu w modelu podziału zysku 70/30

Wypoczywaj

w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Atuty inwestycji

Dodatkowa przestrzeń

Komórki lokatorskie

Komfort

Winda

Udogodnienia

Widokowe, zielone tarasy

Restauracja

Poznaj wspaniałą kuchnie

Nowoczesne rozwiązania

Stacja ładowania aut elektrycznych

Wysoki standard

Materiały wysokiej jakości

Bezpieczeństwo

Doświadczony deweloper

Wśród zieleni

Cicha i spokojna okolica

Niepowtarzalna lokalizacja nad jeziorem Tałty

Marina jachtowa

70 m

Jezioro Tałty

70 m

Plaża

300 m

Mikołajki - centrum

10 min

Mrągowo

25 km

Giżycko

35 km

Lista apartamentów

Sortuj:
Nr apartamentuNr
Metraż (m2)
Pokoje
Piętro
Status
Karta lokalu

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami