Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Wydmove – Łeba

Łeba, ul. Brzozowa 21,
Region inwestycji:

nad morzem

LICZBA APARTAMENTÓW: 56

METRAŻ: 26m2-53m2

CENA NETTO OD: 334,110

Status inwestycji: w sprzedaży

Apartamenty zlokalizowane
250 metrów od plaży!

Skontaktuj się z nami

Wydmove – Łeba

Harmonijna integracja z nadmorskim krajobrazem

Apartamenty Wydmove Łeba to ekologiczna inwestycja zlokalizowana w malowniczym otoczeniu rezerwatu Mierzeja Sarbska oraz obszaru Natura 2000, w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego, uznanego przez UNESCO za miejsce światowego dziedzictwa. Powstają przy spokojnej i cichej ulicy Brzozowej w Łebie, będącej drugą równoległą ulicą od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Wystarczy przejść ok. 250 m przez las wydmowy, by dotrzeć do szerokiej, piaszczystej plaży. Jednocześnie, apartamenty są oddalone o zaledwie 250 metrów od licznych restauracji i sklepów przy ulicy Nadmorskiej.

 

Łeba znana jest z szerokich, piaszczystych plaż, które oferują mnóstwo przestrzeni do wypoczynku i rekreacji. Biały piasek oraz czysta woda zachęcają do kąpieli morskich i plażowania. Dodatkowym atutem są wydmy, tworzące malowniczy krajobraz i dające poczucie kontaktu z naturą. Plaże są także dobrze zagospodarowane, z licznymi punktami gastronomicznymi i atrakcjami dla turystów.

40%
Start budowy 1Q 2024
Stan zaawansowania budowy
Zakończenie budowy 4Q 2025

Rozkoszuj się tym, co Bałtyk oferuje najlepszego

Pełna własność

wpis do Księgi Wieczystej

Opcja wykończenia pod klucz

odbierz gotowy apartament

Lokale objęte 23% VAT

z możliwością pełnego zwrotu

Ekologiczne rozwiązania

fotowoltaika, pompa ciepła

Miejsce postojowe

30 000 zł netto

Model biznesowy

Zamieszkaj - Wypoczywaj - Zarabiaj

Otoczenie lasu

Natura 2000

Piękne piaszczyste plaże

jedynie 5 minut spacerem

Wypoczywaj tak jak lubisz

Apartamenty Wydmove Łeba to inwestycja składająca się z dwóch budynków 2-kondygnacyjncyh wyposażonych w windy, oferujących łącznie 56 apartamentów o metrażach od 26,26 m² do 52,76 m² oraz planowanego, czterogwiazdkowego hotelu. Hotel zapewni basen, sauny, jacuzzi, siłownię, restauracje, klubokawiarnię z bilardem i kręgielnią. Dostęp do bogatej infrastruktury hotelowej znacząco podnosi komfort życia i atrakcyjność nieruchomości. Taka inwestycja oferuje również wyższy standard codziennego wypoczynku oraz różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu bez konieczności opuszczania kompleksu.

Dodatkowo, 172 miejsca parkingowe gwarantują wygodę i bezpieczeństwo dla mieszkańców i ich gości. Warto też zauważyć, że apartament w takim kompleksie może generować stabilne dochody z wynajmu, przyciągając turystów i gości hotelowych szukających komfortowych warunków wypoczynku.

Zależnie od potrzeb klienta, lokale będą oddawane w stanie deweloperskim lub będą wykończone pod klucz. Inwestor sam zadecyduje w jaki sposób chce korzystać z apartamentu.

Zainwestuj i zarabiaj lub wypoczywaj!

Klienci zainteresowani zakupem apartamentu w inwestycji Wydmove mają możliwość wyboru jednego spośród dwóch modeli użytkowania swojego lokalu, dostosowanego do ich preferencji i potrzeb.

Pierwsza opcja to zakup na własne potrzeby czyli możliwość korzystania z apartamentu bez konieczności wynajmu. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się bez ograniczeń wygodą całego kompleksu na co dzień lub podczas wakacyjnych pobytów.

Druga opcja, podział zysku w proporcji 70/30, oferuje klientom udział w zyskach generowanych z wynajmu swojego apartamentu. Ta elastyczna opcja daje możliwość dzielenia się zyskami w proporcji 70% dla klienta, a 30% dla operatora inwestycji, co pozwala klientom na pasywny dochód bez konieczności samodzielnego zarządzania najmem.

 

Model biznesowy

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu w modelu podziału zysku 70/30

Wypoczywaj

wypoczywaj w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Atuty inwestycji

Szeroki wybór apartamentów

bardzo dobre układy funcjonalne

Dodatkowa przestrzeń

duże ogródki, balkony, tarasy

Zadaszony parking

dla 8 samochodów

Planowana strefa rekreacyjna

basen, sauna, jacuzzi

Komfort

windy w budynkach

Dodatkowe udogodnienia

pralnia

Standard premium

najwyższa jakość materiałów

Otoczenie

cicha i spokojna okolica

Świetnia lokalizacja

Restauracje

200 m

Piękne piaszczyste plaże

250 m

Rynek

250 m

Jezioro Sarbsko

450 m

Port Łeba

2,5 km

Trójmiasto

90 km

Lotnisko w Gdańsku

96 km

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami