Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Y3 Signature Hotel – Poznań

Poznań, Zielona 4
Region inwestycji:

LICZBA APARTAMENTÓW: 197

METRAŻ: 21.44m2-50.94m2

CENA NETTO OD: 385,548

Status inwestycji: w sprzedaży

Apartamenty z widokiem na zysk

Skontaktuj się z nami

Y3 Signature Hotel – Poznań

Y3 Signature Hotel

Y3 Signature Hotel przy ulicy Zielonej 4 w Poznaniu to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu miasta. Powstaje na zabytkowym obszarze, gdzie z okien hotelu roztacza się niczym nieprzysłonięty widok na dwa zabytkowe parki: Park Chopina i XVII-wieczną Farę Poznańską, a także panoramę Starego Miasta.  Hotel jest położony zaledwie 400 metrów od największej atrakcji turystycznej Poznania – Starego Rynku oraz 240 metrów od ul. Półwiejskiej – głównej ulicy handlowej, przy której znajduje się Stary Browar.

 

Poznań to szczególne miasto na mapie Polski. Zamożne, dynamicznie się rozwijające oraz przyciągające z roku na rok coraz więcej podróżnych – zarówno biznesowych, jak i turystycznych. To polska stolica targów i konferencji. Odbywa się tu więcej imprez branżowych niż łącznie we wszystkich innych lokalizacjach w Polsce.

1%
Start budowy IIIQ 2023
Stan zaawansowania budowy
Planowane zakończenie budowy IIQ 2026

Niepowtarzalna inwestycja na poznańskim rynku

Pełna własność

z wpisem do Księgi Wieczystej

Lokale objęte 23% VAT

z możliwością pełnego odliczenia

Wykończenie pod klucz

odbierz gotowy apartament

Model biznesowy

Kup - Zarabiaj

Recepcja z concierge

oraz strefą lounge

Restauracja

wraz z usługą room service

Strefa SPA

wraz z zapleczem Wellness

Najwyższy standard

nowoczesna architektura

Zainwestuj w mieście tętniącym życiem

Y3 Signature Hotel jest realizowany w standardzie 4*. To kompleks, który z całą pewnością skradnie serce niejednego miłośnika miasta tętniącego życiem pozostając jednocześnie synonimem elegancji i prestiżu. To projekt hotelowy skierowany do osób, które cenią jakość i styl. Jego prosta, geometryczna bryła idealnie wpisuje się w nurt nowoczesnego budownictwa, a liczne przeszklenia pozwalają cieszyć się widokiem zabytkowych, poznańskich parków.

W Hotelu znajdzie się reprezentacyjna recepcja z concierge i strefą lounge, a także bar i restauracja wraz z usługą room service. Hotel zaoferuje swoim gościom udogodnienia, w tym nowoczesną siłownię i bogatą strefę SPA umożliwiające pełen relaks oraz przestrzeń biznesową.

Najlepszy adres Twojego kapitału

Y3 Hotel to doświadczony operator z zespołem działającym od lat na rynku hotelowym. W Poznaniu firma zarządza prawie 400 prestiżowymi apartamentami w centrum Starego Miasta  a oceny ich usług są jednymi z najwyższych w stolicy Wielkopolski (9,4/10 na Booking.com).

Do zarządzania nieruchomościami wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym sztuczną inteligencję do optymalizacji ceny i obłożenia budynków. Dzięki osiągnięciu dominującej pozycji na rynku w Poznaniu oraz technologiom, Y3 Hotel stara się zapewnić właścicielom apartamentów wysokie i stabilne zyski.

Współpraca z operatorem zakłada stabilną, 10-letnią umowę najmu ze stałym czynszem dla właściciela 6,4-7,5%*  oraz premię od zysku z usług hotelowych, co roku podnoszone o inflację.

Model biznesowy

Kup apartament

przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu przez minimum 10 lat

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz na najmie krótkoterminowym

Otrzymaj

stałą roczną stopę zwrotu indeksowaną o inflację oraz dodatkową premię

Poczuj radość, którą dają nieograniczone możliwości

Szeroki wybór apartamentów

apartamenty jedno, dwu oraz trzy-pokojowe

Uczta dla oczu

widokowe tarasy

Klimatyzacja

wygoda i komfort

Usługi concierge

najwyższa jakość obsługi

Najlepszy adres dla Twojego kapitału

Park

50 m

Bazylika kolegiacka Matki Bożej

150 m

Poznań - Stary Rynek

300 m

Plac Wolności

500 m

Port Lotniczy

8,7 km

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami