Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Yacht Apartment – Harsz

Harsz, gm. Pozezdrze
Region inwestycji:

warmia i mazury

LICZBA APARTAMENTÓW: 38

METRAŻ: 37m2-71m2

CENA NETTO OD: 381,190

Status inwestycji: w sprzedaży

Apartamenty z miejscem
do cumowania przy jeziorze Dargin

Skontaktuj się z nami

Yacht Apartment – Harsz

Tu czas płynie inaczej

Yacht Apartment to kameralny obiekt apartamentowy o podwyższonym standardzie powstający bezpośrednio przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Łączy w sobie liczne udogodnienia dla właścicieli i gości, ekologiczne rozwiązania oraz ponadczasową architekturę. To doskonałe miejsce tworzone dla osób, które lubią ciszę i cenią bezpośredni kontakt z naturą. Można tu odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku a jednocześnie być blisko dostępu do rozwiniętej infrastruktury.

 

Wyjątkowe położenie Yacht Apartment to pewnością jeden z największych atutów inwestycji. Projekt powstaje niedaleko miejscowości Harsz, w niezwykle malowniczym miejscu, pomiędzy jeziorami: Dargin, Kirsajty i Mamry, tuż przy Szlaku Wielkich Jezior. Apartamentowiec dzieli zaledwie 20 m od Jeziora Dargin, na którym powstanie prywatna przystań jachtowa.

Ustawa deweloperska

8% VAT

Dostęp do jeziora:

pomost z możliwością zacumowania

Opcja wykończenia

odbierz gotowy apartament

Miejsce postojowe

w cenie lokalu

Bogata strefa SPA

basen, sauny, jacuzzi

Prywatna strefa rekreacyjna

na terenie inwestycji

65%
Start budowy 3Q 2023
Stan zaawansowania budowy
Zakończenie budowy 4Q 2024

Wysoki standard wypoczynku

 

Projekt zakłada powstanie 2-kondygnacyjnyjnego budynku, w których znajdzie się 14 apartamentów 2-pokojowych, 20 apartamentów 3- pokojowych i 4 apartamenty  4-pokojowe, w metrażach od 38 m2 do 67 m2.

Ważnym elementem inwestycji jest strefa Wellness, która oferuje szeroki wachlarz różnorodnych form wypoczynku. Tu każdy znajdzie właściwy dla siebie sposób spędzania wolnego czasu, bez względu na porę roku czy aktualną pogodę. Po każdym dniu pełnym przygód będzie można zregenerować siły w prywatnej strefie SPA, relaksując się w saunie lub jacuzzi, a także zażywając kąpieli w basenach do wyłącznego użytku mieszkańców.

Na miłośników żeglarstwa czeka przystań jachtowa znajdująca się zaledwie 20m od inwestycji. Do inwestycji przylega prywatny park z jeziorem i plażą, a także projektowaną strefą sportowo-rekreacyjną.

Ekologia i nowoczesność


Prosta, geometryczna bryła
idealnie wpisuje się w nurt nowoczesnego budownictwa, a liczne przeszklenia pozwalają cieszyć się otaczają naturą. Do wyboru są apartamenty z dużymi, prywatnymi ogródkami, z pięknie zaplanowaną zielenią lub przeszklone balkony z widokiem na mazurski krajobraz.

Opracowując koncepcję aranżacji wnętrz wybrano minimalistyczne formy i prostą zabudowę, która doskonale komponuje się z akcentami drewna i ciepłymi beżami. Oprócz tego projektanci w nienachalny sposób wprowadzili także subtelne detale. Zastosowanie miękkich tkanin tworzy niezwykle przytulne wnętrze. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu ciepłego świata, stworzone zostaną przytulne wnętrza

Model biznesowy

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu w modelu podziału zysku

Wypoczywaj

w unikatowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Dargin

Atuty inwestycji

Udogodnienia

dostęp do prywatnej plaży

Usługi concierge

oraz room service dla gości

Wśród zieleni

cicha i spokojna okolica

Ekologiczne rozwiązania

fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja

Przestrzeń

lokale -2; -3; -4 pokojowe

Bezpieczeństwo

ochrona, monitoring

Komfort

ogrzewanie podłogowe

Recepcja

czynna w sezonie

Enklawa spokoju. Tu las, tam woda.

Apartamenty na Szklaku Wielkich Jezior Mazurkisch

Jezioro Dargin

20 m

Port Zdorkowo

400 m

Sztynort

10 min

Węgorzewo - Port Keja

15 min

Giżycko - centrum

20 min

Mikołajki - centrum

55 min

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami