Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Zamkowa Park etap III – Węgorzewo

Ul. Zamkowa, Węgorzewo
Region inwestycji:

warmia i mazury

LICZBA APARTAMENTÓW: 15

METRAŻ: 63m2-102m2

CENA NETTO OD: 522,967

Status inwestycji: w sprzedaży

Gotowe apartamenty Premium na Mazurach.
Ceny od 8374 zł/m2 brutto.

Skontaktuj się z nami

Zamkowa Park etap III – Węgorzewo

Wybierz najlepszy adres w Węgorzewie

Zamkowa Park to zespół trzech kameralnych apartamentowców o wysokim standardzie usytuowany w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Węgorzewa –miasta znajdującego się na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Największym atutem Węgorzewa jest z pewnością jego malownicze położenie pośród lasów, nad rzeką Węgorapą i jeziorem Mamry. To właśnie tutaj wielu żeglarzy rozpoczyna swój rejs po mazurskich jeziorach.

 

Atrakcją miasta jest Kanał Węgorzewski (najprostszy wodny szlak z Węgorzewa do jeziora Mamry), wijący się przez całą miejscowość. Wzdłuż kanału przebiega otoczona zielenią ścieżka pieszo-rowerowa miejsce rowerzystów, rolkarzy i spacerowiczów. Wypływające na rejsy jachty, łodzie, statki Żeglugi Mazurskiej oraz kajaki tworzą charakterystyczny dla miasta krajobraz.

100%
Start budowy 4Q 2022
Stan zaawansowania budowy
Apartamenty są już gotowe do odbioru

Poznaj wyjątkowy projekt w północnej części Mazur

Pełna własność

Wpis do księgi wieczystej

Ustawa deweloperska

8% VAT

Garaż wraz komórką lokatorską

33 000 zł brutto

Duża przestrzeń

Apartamenty 3- oraz 4- pokojowe

Apartamenty w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Inwestycja Zamkowa Park została zrealizowana w centrum miasta, tuż przy rzece Węgorapie. W celu zapewnienia mieszkańcom jak największej prywatności w każdym z trzech budynków przewidziano jedynie kilkanaście apartamentów 2-, 3- lub 4-pokojowych z widokiem na zabytkowy zamek lub zielony skwer.

Każdy apartament posiada balkon lub przestronny taras, który pozwala na relaks w towarzystwie przyrody w zaciszu własnego wnętrza. Budynki zostaną wyposażone w windy, miejsca parkingowe, a tuż przy apartamentach powstanie plac zabaw dla najmłodszych.

Doskonale przemyślane rozwiązania

Prosta, geometryczna bryła budynków w połączeniu z wielkoformatowymi oknami nadają wnętrzom elegancji i zapewniają odpowiednie nasłonecznienie. Duże, komfortowe tarasy dają możliwość relaksu wewnątrz własnych mieszkań.

Przemyślany rozkład apartamentów i funkcjonalność pomieszczeń to efekt wyobraźni i czasu architektów poświęconego na stworzenie inwestycji. W projekcie istnieje możliwość samodzielnego wykończenia mieszkania.

Model biznesowy

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

na wzroście wartości nieruchomości oraz z najmu apartamentu

Wypoczywaj

w unikatowej lokalizacji i ciesz się wysokim standardem wykończenia i obsługi

Atuty inwestycji

Dodatkowa przestrzeń

Tarasy, balkony, komórki lokatorskie

Komfort

Winda w każdym budynku

Plac zabaw

Dla najmłodszych

Otoczenie natury

W pobliżu park, rzeka

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami