Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty Florina – Łeba – odbierz klucze już najbliższej wiosny

Kategorie: AktualnościMorzeData publikacji: 30.11.2022

Projekt apartamentowy Florina to propozycja nieruchomości w Łebie położona zaledwie 350 m od plaży, w samym środku sosnowego lasu. Inwestycja odpowiada na potrzebę posiadania własnego lokum w miejscowości atrakcyjnej turystycznie z możliwością uzyskania przychodu zapewniającego pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości przez cały rok.

Informacje z placu budowy

Inwestycja Florina realizowana jest w II etapach. Pierwszy (aktualnie w budowie) z nich zakłada powstanie trzech budynków o ekspozycji południowej (A, B i C).  Najbardziej zaawansowane prace budowlane można zaobserwować w przypadku budynków A i B. Stopień ich realizacji szacuje się na ok. 80%, a budynki osiągnęły stan surowy zamknięty. Aktualnie, prace budowlane skupiają się na wykończeniu obiektów. Trwa montaż instalacji podposadzkowej wod.-kan., montaż wind oraz balustrad. Na zewnątrz, wykonywana jest elewacja. Trzeci z budynków – C jest zrealizowany na poziomie ok. 70%. Do końca grudnia br. zostanie osiągnięty stan surowy zamknięty.

Budowa II etapu inwestycji (budynek D) również trwa. Nieruchomość o układzie zachodnim zostanie ukończona do końca 2023 roku. W październiku br, została ukończona budowa fundamentów. Powstanie stanu surowego otwartego planuje się na czerwiec 2023 roku.

O projekcie:

Inwestycja apartamentowa Florina powstaje we wschodniej części Łeby, przy ul. Nadmorskiej 22. Nieruchomość otacza gęsty sosnowy las, a działka graniczy z Jeziorem Sarbsko, które dojrzymy z okien apartamentów.

Projekt Florina zakłada powstanie czterech budynków z windami, w których docelowo znajdzie się 129 apartamentów o powierzchni od 24 m2 do 68 m2. Do każdego z apartamentów przynależy balkon. Właściciele apartamentów II-poziomowych będą mogli podziwiać okolicę z przestronnych tarasów znajdujących się  na ostatniej kondygnacji. Każdy z lokali będzie posiadał prywatne zewnętrzne miejsce parkingowe. Co istotne, w trosce o komfort właścicieli i gości, apartamenty będą oddawane wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania czy najmu (więcej o projekcie).

Partnerem sprzedaży inwestycji Florina jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Warszawski Salon Jachtowy Boat Show – fotorelacja wystawcy Marshall Real Estate

Następny artykuł

Znajdź swoja Harmonię – domy z widokiem na Giewont w Zakopanem

Zobacz również