Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

< powrót

Apartamenty Pratum – projekt w Mikołajkach, który trzeba znać! Aktualności z budowy + zdjęcia

Kategorie: AktualnościWarmia i MazuryData publikacji: 19.04.2022

Apartamenty Pratum powstające nad Jeziorem Tałty to kompleksowa propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości pozwalającej łączyć wypoczynek na najwyższym poziomie z bliskością natury i infrastruktury żeglarskiej. Budowa pierwszego etapu projektu trwa. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z terenu inwestycji.

Mikołajki potocznie zwane stolicą Mazur co roku przyciągają rzesze urlopowiczów, którzy pokochali miejscowość za jej malownicze krajobrazy, ale również doskonale zorganizowaną infrastrukturę żeglarską, klimatyczne restauracje czy rozbudowaną ofertę atrakcji turystycznych. Powyższe względy zapewne przyczyniły się do tego, że apartamenty Pratum były tak bardzo wyczekiwanym projektem przez naszych Klientów.

Obiekt powstaje przy ul. Mrągowskiej, na terenie zapewniającym najpiękniejsze widoki na Jezioro Tałty. Infrastruktura wokół inwestcyji oferuje łatwy dostęp do najchętniej odwiedzanych miejsc w Mikołajkach – marin jachtowych (ok. 70 m), aqua parku (200 m) oraz licznych ścieżek pieszych i tras rowerowych. W kilka minut spacerem dotrzemy również do centrum miasta a także klimatycznych restauracji, w których skosztujemy mazurskich specjałów.

Pratum to jednak nie tylko dogodna lokalizacja. Projekt oferuje szeroki wybór apartamentów od 27-metrowych lokali typu studio do ponad 115-metrowych apartamentów typu penthouse. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również bogata oferta rekreacyjna, która powstanie już w I etapie projektu: strefa saun i jacuzzi, siłownia, mini sala kinowa czy bawialnia dla dzieci. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Co nowego na placu budowy?

Tegoroczna zima okazała się być łaskawa. Pogoda pozwoliła na realizację prac i nie wywołała opóźnień. Działania w ramach drugiego etapu zaawansowania projektu związane z budową stropu nad halą garażową zostały pomyślnie zakończone. Kwiecień zapowiada się równie intensywnie. Aktualnie, trwają już końcowe prace nad wzniesieniem ścian I kondygnacji mieszkalnej. Planuje się, że strop nad tą kondygnacją zostanie utworzony do końca miesiąca. Do tego czasu powstanie również część ścian budynku na II kondygnacji mieszkalnej (ok. 20%) od strony południowej oraz większość ścian I kondygnacji. Oddanie obiektu zaplanowano na II/III Q 2023 r.

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Pratum jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.

Poprzedni artykuł

Baltic Line, Baltic Porto – co nowego na placu budowy?

Następny artykuł

Najciekawsze miejsca w Łebie, które warto odwiedzić nadchodzącego lata

Zobacz również