Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Pratum – Mikołajki

ul. Mrągowska, Mikołajki
Region inwestycji:

warmia i mazury

Sprzedaż tej inwestycji został już zakończona. Sprawdź naszą aktualną ofertę inwestycji na sprzedaż!

LICZBA APARTAMENTÓW: 49

METRAŻ: 27m2-117m2

Status inwestycji: zrealizowane

Apartamenty z pięknym
widokiem na jezioro Tałty

Skontaktuj się z nami

Pratum – Mikołajki

Odkryj Mikołajki na nowo

Pratum to wyjątkowy koncept nowoczesnych apartamentów z rozbudowaną częścią rekreacyjną zlokalizowany w sąsiedztwie Jeziora Tałty w Mikołajkach. Projekt stanowi połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru budynków mieszkalnych. Pratum to oferta stworzona dla tych, którzy na rynku mieszkaniowym szukają prawdziwych perełek, łącząc dwa światy – świat przyrody ze światem nieruchomości premium.

 

Mikołajki, w których powstaje projekt Pratum, położone są nad dwoma jeziorami: Tałty i Mikołajskim na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To enklawa dla każdego, kto pragnie żyć w harmonii z otaczającą naturą, bez utraty wygody życia. Niesamowite krajobrazy w sezonie letnim zamieniają się w tętniące życiem centrum turystyczne. Miasto pełne jest uroczych kafejek i doskonałych restauracji, licznych ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych. Miłośników natury zachwyci malownicza promenada i zaciszna przystań a także nowoczesna infrastruktura żeglarska.

Apartamenty

8% VAT oraz 23% VAT

Dostęp do jeziora:

Pomost z możliwością zacumowania

Opcja wykończenia pod klucz

Odbierz gotowy apartament

Garaż

Miejsce w hali garażowej

Strefa Sport & Wellness

Jacuzzi, sauny, sala kinowa

Zrealizowne odbiory

I etap - 3Q 2023

100%
Start budowy 2Q 2021
Stan zaawansowania budowy
Zakończenie budowy I etapu 3Q 2023

Nowoczesne budownictwo

Inwestycja Pratum realizowana będzie w czterech etapach. Pierwszy etap (budynek B) zakłada powstanie jednego kameralnego, maksymalnie 3- kondygnacyjnego budynku, a w nim 49 apartamentów – 40 lokali mieszkalnych  (objętych 8% VAT) oraz 9 lokali niemieszkalnych – apartamentów (23% VAT). Na terenie inwestycji zaplanowano także halę garażową, miejsca postojowe zewnętrzne oraz komórki lokatorskie.

Na podniesienie atrakcyjności obiektu z pewnością wpłyną zaplanowane części rekreacyjne: sala kinowa, strefa saun i jacuzzi, bawialnia dla dzieci oraz siłownia. Dla właścicieli apartamentów oraz ich gości, przy Jeziorze Tałty powstanie nowoczesny pomost z miejscami do cumowania jachtów, strefą relaksu oraz punktem gastronomicznym.

Stylowe wnętrza

Do realizacji projektu wybrano naturalne materiały jak szkło, drewno, ceramika i kamień. Dachy budynków porośnięte zostaną zielenią, która wtopi Pratum w otaczającą przyrodę i nada niepowtarzalny charakter. Inwestycja została zaplanowany tak, by skupiać w sobie wygodę i szyk nowoczesnego projektu z szacunkiem do środowiska naturalnego, w którym funkcjonuje.

Klienci zainteresowani odebraniem w pełni wykończonego i wyposażonego apartamentu, mogą skorzystać z jednego z dwóch przygotowanych pakietów wykończeń. Propozycje rożnią się między sobą gamą kolorystyczną oraz użytymi materiałami. Oba pakiety wpisują się jednak w charakter wyjątkowej inwestycji jaką jest projekt Pratum.

Atuty inwestycji

Dodatkowa przestrzeń

Komórki lokatorskie

Komfort

Winda

Udogodnienia

Widokowe, zielone tarasy

Restauracja

Planowana w II etapie

Nowoczesne rozwiązania

Stacja ładowania aut elektrycznych

Wysoki standard

Materiały wysokiej jakości

Bezpieczeństwo

Doświadczony deweloper

Wśród zieleni

Cicha i spokojna okolica

Niepowtarzalna lokalizacja nad jeziorem Tałty

Marina jachtowa

70 m

Jezioro Tałty

70 m

Plaża

300 m

Mikołajki - centrum

10 min

Mrągowo

25 km

Giżycko

35 km

Aktualne oferty

Gdańsk, ul. Łąkowa 223

127

25m2-85m2

od 760,000

zobacz inwestycję
Ul. Nędzy Kubińca 173, Kościelisko

31

26m2-55m2

od 577,720

zobacz inwestycję
Ul. Słoneczna 1, Szklarska Poręba

113

23m2-90m2

od 311,500

zobacz inwestycję

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami