Postępy w realizacji projektu

 

Prace budowlane w Marina Iława do końca czerwca br. osiągną już poziom 90% zaawansowania. W bieżącym etapie następuje:

  • Montaż wind bez UDT,
  • Montaż balustrad zewnętrznych,
  • Wykonanie elewacji zewnętrznej,
  • Wykonanie nawierzchni drogi i chodników.

Przekazanie kluczy do apartamentów przewiduje się na grudzień 2024 r.

 

Kontynuacja zrealizowanego projektu

 

Projekt Marina Iława realizowany jest w dwóch etapach. Drugi etap (aktualnie w budowie) zakłada powstanie 77 apartamentów w trzech 3-kondygnacyjnych budynkach, zlokalizowanych przy przystani jachtowej. Ich prosta, geometryczna forma idealnie wpisuje się w styl nowoczesnego budownictwa, a liczne przeszklenia umożliwiają podziwianie otaczającej natury.

Każdy apartament posiada taras, z którego roztacza się piękny widok na przystań jachtową. Na parterze budynków znajdzie się 7 lokali usługowych, które swoją funkcjonalnością uzupełnią całość inwestycji.

Klienci mają szansę nabycia w pełni wykończonego i wyposażonego lokalu. To znaczące udogodnienie, które oszczędza czas i pieniądze, a jednocześnie zapewnia wysoką jakość wykończenia wnętrz.

Bez rezygnacji z miejskich udogodnień

Iława, usytuowana w zachodniej części Mazur, to region słynący z malowniczych krajobrazów, czystego powietrza i piękna przyrody. Dogodne połączenia drogowe oraz kolejowe sprawiają, że miejsce to jest popularne wśród miłośników żeglarstwa, szukających spokoju i relaksu.

Dodatkowo, Marina Iława Apartamenty Turystyczne powstają w samym centrum Iławy. Są otoczone infrastrukturą żeglarską, licznymi restauracjami i sklepami. Przybywając tutaj nie rezygnujesz z miejskich udogodnień na rzecz wypoczynku wśród mazurskiej przyrody nad Jeziorakiem.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą unikatową ofertą apartamentów nad Jeziorakiem. Spełnij swoje marzenie o posiadaniu nieruchomości z zachwycającym widokiem na cumujące jachty i mazurską naturę.