Strefa Willowa czeka na pierwszych Gości!

Strefa Willowa została zaprojektowana z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi. Apartamenty w tej części kompleksu są przystosowane do komfortowego pobytu całych rodzin, oferując wszelkie udogodnienia, aby pobyt dzieci był równie przyjemny i bezpieczny jak dla dorosłych. W strefie Willowej Goście otrzymują do dyspozycji apartamenty o funkcjonalnościach 2- i 3-pokoi. Układ lokali zapewni poczucie intymności oraz komfort w czasie rodzinnego wypoczynku w Termach Karkonosze. Obiekt składa się z apartamentów o wysokiej klasie designu, wykończonych i wyposażonych z dbałością o każdy detal. Zaproponowana gama kolorystyczna i użyte materiały przywodzą na myśl synchronię z naturą tworząc miejsce sprzyjające relaksowi. Pięknym wnętrzom towarzyszy wyjątkowy widok z okien, z których będzie można podziwiać staw ozdobny.

W strefie Willowej Goście będą mogli korzystać z zewnętrznych jacuzzi, znajdujących się na tarasach wszystkich budynków, aby w pełni doświadczyć regeneracyjnych właściwości wody. Dla miłośników włoskich smaków mamy wyjątkowe propozycje Szefa Kuchni Ristorante Góra Słońca, z której rozchodzą się aromaty gorącej Italii.

Kup, wypoczywaj, zarabiaj!

  • Wysoki poziom obłożenia obiektu niemal przez cały rok

Obecność wód termalnych, to gwarancja całorocznego korzystania z basenów zewnętrznych w temperaturze 28-36°C i możliwość doświadczenia ich dobroczynnego wpływu dzięki składnikom fluorkowo-krzemowym. Baseny z wodami termalnymi, to coś, co przyciąga Gości przez niemal 365 dni w roku!

  • Model współpracy dopasowany do potrzeb inwestora

Brak narzuconych umów! To inwestor decyduje o tym, w jaki sposób chciałby użytkować swój apartament. Do wyboru pozostają 3 modele współpracy:

– stały przychód na poziomie 8% w skali roku,
– podział zysku 70/30,
– brak umowy z operatorem (lokal w 100% przeznaczony do celów prywatnych).

  • Wysokiej klasy strefy rekreacyjne

Obiekt może poszczycić się aż 18 basenami, obszerną strefą SPA&Wellness, restauracjami oraz salami konferencyjnymi.

 

Głównym partnerem sprzedaży projektu Termy Karkonosze jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.