Oferta produktowa Marshall Real Estate została stworzona tak, by każdy mógł odnaleźć swoją wymarzoną przestrzeń bez względu na to czy poszukuje drugiego domu czy apartamentu w centrum miasta.

Zaplanowanie strategii sprzedażowej i aktywna sprzedaż projektów. Sprzedaż inwestycji deweloperskich. Dobry projekt deweloperski to część sukcesu. Zaraz po nim, to sprzedaż warunkuje wysokość zysku dewelopera.

Termy Karkonosze – k. Karpacza

Ul. Zdrojowa, Staniszów
Region inwestycji:

w górach

LICZBA APARTAMENTÓW: 67

METRAŻ: 22m2-55m2

CENA NETTO OD: 599,000

Status inwestycji: w sprzedaży

Unikalny kompleks
z wodami termalnymi

Skontaktuj się z nami

Termy Karkonosze – k. Karpacza

Odnajdź spokój w Termach Karkonosze

 

Termy Karkonosze to kompleks hotelowo-apartamentowy, unikatowy w skali regionu. Oferuje najbardziej rozbudowaną strefę basenową w Polsce, w tym baseny z wodami termalnymi. Obiekt może poszczycić się aż 18 basenami, obszerną strefą SPA&Wellness, restauracjami oraz salami konferencyjnymi. Tworzymy projekt, w którym zarówno dorośli jak i dzieci odnajdą przestrzeń dla siebie!

 

Termy Karkonosze powstają w miejscowości Staniszów, zaledwie 9 km od Jeleniej Góry, na terenie Wzgórz Łomnickich, w obrębie Kotliny Jeleniogórskiej, niedaleko uzdrowiska Cieplice. W malowniczym otoczeniu Karkonoszy i Rudaw Janowickich można podziwiać kilkadziesiąt dawnych rezydencji szlacheckich. Walorem lokalizacji jest bliskość Karkonoszy, Gór Izerskich, Karpacza oraz tras narciarstwa klasycznego i biegowego dla amatorów i profesjonalistów w Jakuszycach.

80%
Start budowy strefy kamerlanej - 3Q 2022
Stan zaawansowania budowy strefy kameralnej
Planowane zakończenie budowy strefy kameralnej - 4Q 2024

Całoroczny koncept hotelowo-apartamentowy w Karkonoszach

Pełna własność

Wpis do księgi wieczystej

Lokale objęte 23% VAT

Z możliwością pełnego odliczenia

Lokale wykończone

Odbierz gotowy apartament

Model biznesowy

Kup - Wypoczywaj - Zarabiaj

Miejsce postojowe

20 000 zł brutto

Bogata strefa rekreacyjna

SPA & Wellness

Strefa 18 basenów

Całoroczne baseny o temp. 28-36°C

Szybki termin realizacji

Odbierz klucze do końca 2024 roku

Elastyczna forma użytkowania dostosowana do Twoich potrzeb

 

Klienci zainteresowani zakupem apartamentu w prestiżowej inwestycji Termy Karkonosze mają możliwość wyboru jednego spośród trzech modeli użytkowania swojego lokalu, dostosowanych do ich preferencji i potrzeb.

Pierwsza opcja, podział zysku w proporcji 70/30, oferuje klientom udział w zyskach generowanych z wynajmu swojego apartamentu. Ta elastyczna opcja daje możliwość dzielenia się zyskami w proporcji 70% dla klienta, a 30% dla operatora inwestycji, co pozwala klientom na pasywny dochód bez konieczności samodzielnego zarządzania najmem.

Druga opcja to stały czynsz na poziomie 8%, co gwarantuje stabilne i regularne dochody dla klientów, niezależnie od zmienności rynku. Stały czynsz zapewnia klientom pewność finansową i minimalizuje ryzyko związane z wynajmem.

Trzecia opcja, zakup na własne potrzeby, to możliwość korzystania z apartamentu bez konieczności wynajmu. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się bez ograniczeń wygodą całego kompleksu na co dzień lub podczas wakacyjnych pobytów.

Wybierz swoją strefę wypoczynku

 

Projekt Termy Karkonosze został podzielony na trzy wyraźnie zdefiniowane strefy, aby lepiej zaspokoić potrzeby różnorodnych gości. Pierwszą z nich jest strefa hotelowa, która oferuje luksusowe gabinety SPA, specjalny brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauny fińskie, dodatkowe wanny jacuzzi, sale konferencyjne oraz restauracje z widokiem na zachwycające patio. Będzie to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i odprężenia oraz smacznej kuchni.

Strefa kameralna stanowi oazę spokoju przeznaczoną głównie dla dorosłych gości. Wokół dwóch dużych niecek jacuzzi powstaną budynki apartamentowe, w których wypoczynek będzie zaadresowany dla starszych gości.

Strefa rodzinna została natomiast zaprojektowana z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi. Apartamenty w tej części kompleksu są przystosowane do komfortowego pobytu całych rodzin, oferując wszelkie udogodnienia, aby pobyt dzieci był równie przyjemny i bezpieczny jak dla dorosłych.  W każdym budynku apartamentowym znajdzie się jacuzzi. W sąsiedztwie strefy powstanie również dodatkowa restauracja oraz strefy zabaw dla najmłodszych oferująca liczne atrakcje i zapewniające niezapomniane wspólne chwile.

Model biznesowy

Kup apartament

na własne potrzeby lub przekaż go w ręce profesjonalistów i czerp zyski z wynajmu

Zarabiaj

stała 8% stopa zwrotu w skali roku lub model podziałowy 70/30

Wypoczywaj

15 dni pobytu właścicielskiego, aż 7 dni w wysokim sezonie

Atuty inwestycji

Baseny zewnętrzne

z wodami termalnymi

Jedyne takie miejsce w Polsce

3500 m2 lustra wody

Restauracja

zasmakuj wspaniałej kuchni

Stylowy wystrój

komfortowe wnętrza

Rowerownia

dla miłośników górskich wycieczek

Narciarnia

dodatkowa przestrzeń

Sala konferencyjna

przygotowana pod spotkania biznesowe

Uznany i solidny partner

HSP Management

Lokalizacja z widokiem na zysk

Góra Witosza

2 km

Zamek Księcia Henryka

3,5 km

Jelenia Góra

9 km

Karpacz

10 km

Wodospad Podgórnej

12 km

Szklarska Poręba

20 km

Aktualności na temat inwestycji

A Ty jakiej nieruchomości szukasz?

Skontaktuj się z nami telefoniczne bądź mailowo. Spotkajmy się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w wyborze wymarzonej nieruchomości.

kontakt@marshallre.pl

+48 577 080 006

Biuro sprzedażyul. Poznańska 11, lokal 5B
00-682 Warszawa

Skontaktuj się z nami