Przekazanie lokali już wkrótce

Ostatnie prace budowlane prowadzone na terenie projektu koncentrowały się na realizacji infrastruktury drogowej i parkingowej, nawierzchni drogi dojazdowej oraz chodników. Utworzone zostały również tereny zielone z elementami małej architektury. W tym momencie, prace budowlane można uznać za zakończone. Projekt oczekuje na uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie. Po zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji, rozpocznie się proces przekazywanie lokali w ręce właścicieli, który zaplanowany został na IV Q 2023 r.

Raj dla miłośników Mazur

Położenie projektu – w pobliżu jeziora Tałty oraz bogata oferta udogodnień sprawiają, że stanowi on idealną inwestycję dla tych, którzy pragną znaleźć swoje miejsce na Mazurach, otoczone spokojem i harmonią natury.

Pierwszy, zrealizowany właśnie etap inwestycji obejmuje 49 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 117 m2. Dzięki szerokiej gamie lokali, klienci mają możliwość wyboru mieszkania idealnie dopasowanego do swoich potrzeb i preferencji.

Wizją twórców Pratum jest stworzenie kompleksu, który oferuje nie tylko mieszkania na wysokim poziomie, ale także szereg udogodnień, które umożliwiają pełną satysfakcję z korzystanie z piękna Mazur. Wewnątrz budynku znajdzie się strefa Sport & Wellness składająca się z m.in.: sauny, siłowni czy sali kinowej. Dla rodzin z dziećmi dostępna jest bawialnia. Duże powierzchnie, przestronne tarasy i ogrody pozwalają cieszyć się przestrzenią na co dzień, a także tworzyć niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi.

Do dyspozycji miłośników żeglarstwa zostanie oddany pomost do cumowania łodzi i jachtów przy jeziorze Tałty.

Dodatkowo, właściciele apartamentów będą mogli skorzystać z:

  • miejsc parkingowych w hali garażowej,
  • komórek lokatorskich,
  • stacji do ładowania samochodów elektrycznych,
  • placu zabaw dla dzieci,
  • terenu zielonego i tarasów na dachu.

 

Strategicznym partnerem sprzedaży inwestycji Pratum jest firma Marshall Real Estate świadcząca usługi profesjonalnego wsparcia w procesie sprzedaży i marketingu projektów deweloperskich.